Redmi Note 9 Pro kullanıcıları telefondan memnun mu?

Hocam aynı şey bende olmuyor. Sadece hızlandırmaya basmakla olmaz. Güvenlik uygulamasına girin ve orada önbellek temizleme işlemini gerçekleştirin.

Hocam ne yaparsanız yapın bu lanet olası telefonlar böyle çok zorlamayın fazla oynayacak bir şeyi yok ne zaman açsam şu güvenlik midir nedir her zaman yarıda.

Bir de öyle deneyim.

Deneyin farkı göreceksiniz.

Hocam ne yaparsanız yapın bu lanet olası telefonlar böyle çok zorlamayın fazla oynayacak bir şeyi yok ne zaman açsam şu güvenlik midir nedir her zaman yarıda.

Hocam vallahi sizin işiniz zor. Kısa tabirle siz Tofaş'tan BMW performansı bekliyorsunuz.
Öyle yaptıktan sonra %61'e çıkması cabası.

Arka planda çalışan Wi-Fi - Bluetooth - konum buna ek olarak bu hizmetleri kullanan uygulamaları kapatın.

Şarjı aktif kullanırsam 1.5 gün, kullanmazsam 2 gün gidiyor. Donma, kasma yavaşlama hiç yaşamadım. Bazen cod oynuyorum yüksek ayarlarda fps düşmesi olmadan saatlerce oynadığım oluyor ısınma sorunuda yok. Tek keşke dediğim yer ıps ekran olması ve parlaklığın bazen yetersiz gelmesi.

Sanırım 3 ya da 4 aydır kullanıyorum bu telefonu. Oyun oynamam ve genelde çok fazla fotoğraf ve video çekimi de yapmam. Bataryasından ve fiyatından dolayı tercih ettim bu telefonu. iPhone 6'dan geçtim bu telefona. Bu zamana kadar da bir sıkıntı yaşamadım. Memnunum şu an.

Sanırım 3 ya da 4 aydır kullanıyorum bu telefonu. Oyun oynamam ve genelde çok fazla fotoğraf ve video çekimi de yapmam. Bataryasından ve fiyatından dolayı tercih ettim bu telefonu. iPhone 6'dan geçtim bu telefona. Bu zamana kadar da bir sıkıntı yaşamadım. Memnunum şu an.

Genel olarak alınabilecek F/P ürünü.

Cevaplarınız için teşekkürler. Koronadan dolayı aktif kullanacağım 16 saat. Kararsız kaldım kimi iyi diyor kimi kötü. Peki önerebileceğiniz bir telefon var mı? Şarjı iyi giden sosyal medya oyun gibi aktivitelerle uzun gidecek. Mesela 8-9 saat dediğim şekilde kullanarak ekran süresi alacağım en fazla da 1.30 saatte şarj olacak ya da direk 15 saat götürücek bir telefon.

Cevaplarınız için teşekkürler. Koronadan dolayı aktif kullanacağım 16 saat. Kararsız kaldım kimi iyi diyor kimi kötü. Peki önerebileceğiniz bir telefon var mı? Şarjı iyi giden sosyal medya oyun gibi aktivitelerle uzun gidecek. Mesela 8-9 saat dediğim şekilde kullanarak ekran süresi alacağım en fazla da 1.30 saatte şarj olacak ya da direk 15 saat götürücek bir telefon.

Realme 7 Pro öneririm kesinlikle, Note 9 Pro ağır zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı