Redmi Note 9 Pro Rengi Farklı Çıktı

Ponstaneforte

Hectopat
Makaleler
1
Redmi Note 9 Pro aldım kutuda Stellartir Gray gibi bir şey yazıyordu fakat telefon bildiğiniz mavi tonlu. Aldığım yer Gri'nin bir tonu bu dedi. Grinin böyle bir tonu var mı acaba?

realmoonlight

Hectopat
Makaleler
7
Yer
45.9499962 -66.666664
Gray kelimesinin türkçesi gri, firma ile konuşup iade hakkınızı kullanın.

Batina

Kilopat
Annem için telefon araştırırken bu modeli beğenmiştim ve bazı yorumlarda istediğim rengi göndermediler diye yazılar okumuştum. Bu model de daha mı fazla oluyor acaba? Gerçi kutuyu açıp bakmıyorlar ve kutunun üzerinde yazan renkte telefon olması gerekiyor. Belki üreticinin bu konuda hatası olabilir bilemiyorum.

gurkan356

Centipat
Yer
Kütahya
Şu an bahsettiğiniz telefonu kullanıyorum. Ortada bir hata yok. Telefonun Interstellar gray diye çıkardığı renk aslında mavi tonlu. Birçok kişi yorumlarda aynı durumdan bahsetmiş. Hakkınızı bir yerde arayamazsınız çünkü renk bu. Bu telefona Insterstellar gray rengini koyan kişilerde var problem. Ben de ilk aldığımda çok üzüldüm mavi tonlu bir telefon çıkmasına.

1280×720
Rengin böyle olması lazım.

Aynen rengi tam olarak bu şekilde.

Son düzenleme:
KS
Ponstaneforte

Ponstaneforte

Hectopat
Makaleler
1
1280×720
Rengin böyle olması lazım.
Evet rengi böyle bir sorun mu var acaba?
Şu an bahsettiğiniz telefonu kullanıyorum. Ortada bir hata yok. Telefonun Interstellar gray diye çıkardığı renk aslında mavi tonlu. Birçok kişi yorumlarda aynı durumdan bahsetmiş. Hakkınızı bir yerde arayamazsınız çünkü renk bu. Bu telefona Insterstellar gray rengini koyan kişilerde var problem. Ben de ilk aldığımda çok üzüldüm mavi tonlu bir telefon çıkmasına.

Aynen rengi tam olarak bu şekilde.
Rengi aksine hoşuma gitti. Ama sorun mu var diye düşündüm. DOA kapsamında ki bir ürün müdür diye?

baran_basaran

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Yardambolu
Evet rengi böyle bir sorun mu var acaba?

Rengi aksine hoşuma gitti. Ama sorun mu var diye düşündüm. DOA kapsamında ki bir ürün müdür diye?
İnternete ''Stellartir Gray'' yazdığımda bu çıktı,sanırım bir sıkıntı yok.

Yukarı