Redmi Note 9 ¨this device is locked¨ hatası

8GB RAM

Yoctopat
Katılım
1 Aralık 2020
Mesajlar
7
5-6 aydır aldığım kaçak Redmi Note 9 bir telefon vardı bende. Bundan 1 ay önce cihaza YASALUYARI adlı bir yerden mesaj geldi. 1 Aralık 2020 tarihine kadar telefonuz kapatılacaktır, lütfen aldığınız yere başvurun, falan diyordu. Ben de bugün telefonu telefoncuya götürecektim ama hava koşulları nedeniyle gidemedim. Neyse, telefonla oynuyorum falan, akşam oldu. Akşam telefon bir hata verdi ve ben de bakmadan telefonu koltuğa bıraktım. Sonra telefonu açayım dedim, ¨FASTBOOT¨ diye bir ekran çıktı. Telefonun güç tuşuna 20 saniye falan basılı tuttum, telefon kapandı. Sonra telefonu bir açtım, cihaz sıfırlanmış. Sonra karşıma ¨This device is locked¨ diye bir hata çıktı. Şifre falan girin dedi, ben de aklımda olan tüm kayıtlı şifreleri denedim, olmadı. Ne yapabilirim arkadaşlar, bu telefona ne yapmalıyım? Şimdiden cevap yazan herkese çok teşekkür ederim. Hayırlı akşamlar.
 

Dosya Ekleri

  • indir.jpg
    indir.jpg
    6,1 KB · Görüntüleme: 66

efeq15

Centipat
Katılım
20 Eylül 2020
Mesajlar
1.699
Makaleler
2
Çözümler
3
Yer
Buca'daki küçük evde.
5-6 aydır aldığım kaçak Redmi Note 9 bir telefon vardı bende. Bundan 1 ay önce cihaza yasaluyarı adlı bir yerden mesaj geldi. 1 Aralık 2020 tarihine kadar telefonuz kapatılacaktır, lütfen aldığınız yere başvurun, falan diyordu. Bende bugün telefonu telefoncuya götürecektim ama hava koşulları nedeniyle gidemedim. Neyse telefonla oynuyorum falan, akşam oldu. Akşam telefon bir hata verdi ve bende bakmadan telefonu koltuğa bıraktım. Sonra telefonu açayım dedim ¨fastboot¨ diye bir ekran çıktı. Telefonun güç tuşuna 20 saniye falan basılı tuttum telefon kapandı. Sonra telefonu bir açtım, cihaz sıfırlanmış. Sonra karşıma ¨this device is locked¨ diye bir hata çıktı. Şifre falan girin dedi bende aklımda olan tüm kayıtlı şifreleri denedim, olmadı. Ne yapabilirim arkadaşlar, bu telefona ne yapmalıyım? Şimdiden cevap yazan herkese çok teşekkür ederim. Hayırlı akşamlar.

IMEI kaydını Türkiye'ye yapacaksın.
Ücreti 1840 TL.
 

efeq15

Centipat
Katılım
20 Eylül 2020
Mesajlar
1.699
Makaleler
2
Çözümler
3
Yer
Buca'daki küçük evde.
Bak kardeşim, telefon sıfırlanmış durumda şu an. Telefonu kurmayı deneyeceğim ama telefon şifre istiyor mi hesabının. Bu şifreyi bilmiyorum ve giremezsem bir şey yapamam.

Activate this deviceye basıp ekran görüntüsü atar mısın.
 
Yukarı