Redmi Note 9S root sorunu

sametasn

Centipat
Daha fazla  
Xiaomi Redmi Note 9S telefonum var. Telefona root atamam gerekiyordu.
Telefona TWRP'yi kurduktan sonra ROM dosyasını flash yapıyorum fakat telefon çöküyor. Birkaç defa flash yaptıktan sonra telefon açıldı fakat kök işlemi başarısız hatası aldım, yani olmadı. 5 defa denedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önce ROM'u, sonra Root'u kurun. Sistemde ROM yokken hataya düşersiniz. Stock ROM mu var sistemde yoksa Custom ROM mu? MIUI (Stock ROM) varsa flash işlemi yaparsanız cihazda firmware dosyaları uyuşmadığı için hataya düşer. Ayrıca BL kilidi açık mı?

Xiaomi Redmi Note 9S telefonum var. Telefona root atamam gerekiyordu.
Telefona TWRP'yi kurduktan sonra ROM dosyasını flash yapıyorum fakat telefon çöküyor. Birkaç defa flash yaptıktan sonra telefon açıldı fakat kök işlemi başarısız hatası aldım, yani olmadı. 5 defa denedim.

Hocam ne yapmaya çalıştığınız anladım.
Ulus gibi yerlerde 20-30 TL'ye yapıyorlar.
Çektiğiniz eziyete değmez.

Hocam ne yapmaya çalıştığınız anladım.
Ulus gibi yerlerde 20-30 TL'ye yapıyorlar.
Çektiğiniz eziyete değmez.
Nasıl yapicaz hocam yardımcı olur musunuz
Önce ROM'u, sonra Root'u kurun. Sistemde ROM yokken hataya düşersiniz. Stock ROM mu var sistemde yoksa Custom ROM mu? MIUI (Stock ROM) varsa flash işlemi yaparsanız cihazda firmware dosyaları uyuşmadığı için hataya düşer. Ayrıca BL kilidi açık mı?
Hocam işlemi rom kuruluyken yapıyorum zaten ya telefon çöküyor yeniden rom atiyorum ya da açılıyor fakat root çalışmıyor

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı