Redragon H510 zeus nasıldır?

Quanic

Kilopat
Makaleler
2
Yer
PCMR diyarı
Daha fazla  
Evet gün geçmiyor ki bir ekipmanımı daha emekli etmek üzereyim. Corsair Void Pro kullanıcısıyım ve şimdiye dek memnundum. Müzik kalitesi bir Cloud 2 olmasa da atmosfer ve patlamalar bir Kraken olmasa da mikrofonunun kalitesi ve rahatlığıtla 18 saat taksam bile beni hiç üzmedi kendisi. Ancak 5 yılını doldurdu ve artık ufak ufak cızırtı vermeye başladı. Kablo 2 yıldır bantlı ve artık bant da yeterli olmuyor. Ben de yeni bir kulaklığa geçmek için araştırma yaptım ve gözüme bunu kestirdim. Bütçem 500-550 ancak HS50 Pro veya HS60 almak istemiyorum. Kendim ikisini de deneyimledim ve pek hoş değildi izlenimlerim. Asıl beklentim rahatlık, müzik ve mikrofon. FPS oyunları oynamadığım için ses kasmayla işim olmuyor ancak B450 Tomahawk'ın ses kartı da pek yeterli değil. Başlıktaki model nasıldır? Videolarda çokça övülmüş ve özellikle müzik konusunda çok iyi olduğu söylenmiş. Aklımda şu an iki model bulunmakta. İkisi hakkında da yorum yaparsanız sevinirim. Biriktirip Cloud 2 almayı düşünmüyorum. @TÇB @hadwiger

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı