Redragon Indrah K555 İnceleme

Indrah K555 İnceleme;

Teknik özellikler:
  • Arayüz: USB.
  • Kablo uzunluğu: 180 cm.
  • 104 standart tuşlu tam boyutlu klavye, tam sayısal tuş takımı.
  • 104 anahtarın tamamı % 100 çakışmaz, gölgelenmez.
  • Klavye anahtarları: Outemu Optical Blue Switch.
  • 6 multimedya tuşu.
  • Klavye boyutları: 447.5x217x39x3mm
  • 5 programlanabilir makro tuşu.
  • Windows tuş kilitleme seçeneği.
  • 12 çift etkili F ve multimedya tuşları.
  • Değiştirilebilir "WASD" tuşları.
Klavye beni memnun etti. Klavyede çok fazla RGB ışıklandırma modu var.
Ayrıca bu klavye K555-1 ile tek farkı büyük Enter. K555-1'de küçük, K555'de ise büyük Enter bulunmaktadır.
Klavyenin 50 milyon tıklama ömrü vardır.

redraghı.png

Son düzenleme:
Monster kendi bileşenlerini üreten bir firma değil. Ortada bir üretim tesisi falan da yok. Harici bileşenleri Çin menşeili bazı üreticilerden alıyor. Bu da onlardan bir tanesi. Bunda ne sakınca olabilir ki aynı olduğunu göstermez tarzı bir açıklama yapıyorsun? :)

Monster kendi bileşenlerini üreten bir firma değil. Ortada bir üretim tesisi falan da yok. Harici bileşenleri Çin menşeili bazı üreticilerden alıyor. Bu da onlardan bir tanesi. Bunda ne sakınca olabilir ki aynı olduğunu göstermez tarzı bir açıklama yapıyorsun? :)
hocam bu redragon k555 in switchlerı degıstırılebılıyormu yanı hot swap özelliği varmı ?

Kullandığım bir ürün değil, bilgim yok açıkçası. Firmanın sitesinde de bilgi yok. YouTube'da ürüne dair video çeken olmuş ama o detayı belirten olmuş mu bakmak lazım.

Hocam ben switch sökme aparatıda
Evet değiştiriliyor, lehimli değil. Lehimle uğraşmadan Switch'i takıp çıkartıp değiştirebiliyorsun, biliyorsun.
Hocam ben switch sökme aparatıda getirttim ama bir türlü switchi yerınden çıkaramadım. Kırılır diye dokunmadım daha. Nette bazı klavyelerde adamlar çat diye söküyor ya.

Hocam ben switch sökme aparatıda

Hocam ben switch sökme aparatıda getirttim ama bir türlü switchi yerınden çıkaramadım. Kırılır diye dokunmadım daha. Nette bazı klavyelerde adamlar çat diye söküyor.
Usta bir şey olacağını sanmıyorum şey yapa bilirisin sağa sola ufak hareket ettirerek çıkarta bilirisin.
En kötü olarak da şey yap kullanmadığın bir tuş da dene bir şey olmazsa da istediğin tuş da denersin
Bir de bir şey soracam bu klavye den olan arkadaşlara. Bu sağ üstte ki macro tuşların da ışık gibi bir şey var basıyorum bir şey olmuyor internette de veya kitapçık da falan da yazmıyor ne olduğu. Var mı bilen ne olduğunu

Usta bir şey olacağını sanmıyorum şey yapa bilirisin sağa sola ufak hareket ettirerek çıkarta bilirisin.
En kötü olarak da şey yap kullanmadığın bir tuş da dene bir şey olmazsa da istediğin tuş da denersin
Bir de bir şey soracam bu klavye den olan arkadaşlara. Bu sağ üstte ki macro tuşların da ışık gibi bir şey var basıyorum bir şey olmuyor internette de veya kitapçık da falan da yazmıyor ne olduğu. Var mı bilen ne olduğunu
Teşekkür ederim hocam. Ali expressden getirttiğim elime ulaşan switch sökücü aparat ile söylediğiniz şekilde switchi çıkarıp yerine Outemu aynı marka blue switchi söküp taktım. Sorunsuz çalışıyor klavye. Hiçbir yerde sökülüp takıldığı ile ilgili bir bilgiye ulaşamamıştım.

Teşekkür ederim hocam. Ali expressden getirttiğim elime ulaşan switch sökücü aparat ile söylediğiniz şekilde switchi çıkarıp yerine Outemu aynı marka blue switchi söküp taktım. Sorunsuz çalışıyor klavye. Hiçbir yerde sökülüp takıldığı ile ilgili bir bilgiye ulaşamamıştım.
Peki kanka bu klavyenin en sağ üstün de ki tuşlar ne biliyor musun.

Geri
Yukarı