Redragon K552 alınır mı?

Alınır fakat bir miktar indirime girmesini bekleyin. Profilimde ses kaydı bulunuyor, bizzat kendim kullanıyorum.(yay sesi fazla olabilir çünkü 1.haftadan kaydedilen ses.)

Hocam ne kadar süredir kullanıyorsunuz? Güncel olarak ses kaydı atma ihtimaliniz varsa rica etsem atar mısınız çok yardımcı olmuş olursunuz.

Alınır fakat bir miktar indirime girmesini bekleyin. Profilimde ses kaydı bulunuyor, bizzat kendim kullanıyorum.(yay sesi fazla olabilir çünkü 1.haftadan kaydedilen ses.)

Yay sesi kalıcı hocam, alalı 1 seneyi bulacak benim hala duruyor ses ama bir süre sonra duymamazlıktan gelmeye başlıyorsunuz zaten.

Hocam ne kadar süredir kullanıyorsunuz? Güncel olarak ses kaydı atma ihtimaliniz varsa rica etsem atar mısınız çok yardımcı olmuş olursunuz.

Yay sesi illa oluyor ama duyulmayacak kadar az. 1.5 ay oldu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
benim değil ama.

Yay sesi illa oluyor ama duyulmayacak kadar az. 1.5 ay oldu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
benim değil ama.

Arkadaşın attığı Red Switch olan versiyon.

Geri
Yukarı