Redragon K552 Kumara nasıldır?

Merhaba, mekanik red switch klavye almayı düşünüyorum ve en uygun fiyata bu klavyeyi buldum. Sizce nasıldır? Kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını alabilir miyim?

Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler.
Hocam, kesinlikle alınır. Ek olarak:

Trust Cada 890'a 399TL vermekten vazgeçtim. Bu klavye 319 TL gözüküyor. Ama Türkçe bir inceleme bulamadım. Sitelerdeki ürün kodları hatalı olabilir, bu kodlar ile aratınca farklı özellikteki modelleri çıkıyor.

Mesela
Redragon K552 Kumara Red Switch TKL Rainbow Türkçe Q Oyuncu Klavyesi
SKU K552-2 diyor ana K522-2 Redragon sitesinde bu kırmızı switch ve rainbow klavyeye karşılık gelmiyor.
Rainbow olmayan bu model çıkıyor

Aslında doğru model numarası K522-R olmalı sanırım

Bu klavye kırmızı switch de kullandığı switch'in markası ne, onu bile bulamadım. Bu kadar az bilgi ile de bu klavyeyi almak istemiyorum. Hangi marka switch kullanıldığını, Cada 890'a göre kalite kıyaslamasını yapabilecek var mı? Oğlum daha çok Minecraft oynuyor, ona alacağım.

Son düzenleme:
Trust Cada 890'a 399TL vermekten vazgeçtim. Bu klavye 319 TL gözüküyor. Ama Türkçe bir inceleme bulamadım. Sitelerdeki ürün kodları hatalı olabilir, bu kodlar ile aratınca farklı özellikteki modelleri çıkıyor.

Mesela
Redragon K552 Kumara Red Switch TKL Rainbow Türkçe Q Oyuncu Klavyesi
SKU K552-2 diyor ana K522-2 Redragon sitesinde bu kırmızı switch ve rainbow klavyeye karşılık gelmiyor.
Rainbow olmayan bu model çıkıyor

Aslında doğru model numarası K522-R olmalı sanırım

Bu klavye kırmızı switch de kullandığı switch'in markası ne, onu bile bulamadım. Bu kadar az bilgi ile de bu klavyeyi almak istemiyorum. Hangi marka switch kullanıldığını, Cada 890'a göre kalite kıyaslamasını yapabilecek var mı? Oğlum daha çok Minecraft oynuyor, ona alacağım.
[/QUOT

Geri
Yukarı