Redragon K552 Kumara Switch'leri nasıl?

yusuf7595

Decapat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar ürün hakkında pek bir bilgim yok ancak F/P olarak öneriliyor galiba. Red Switch olan modeli Türkiye'de var mıdır? Switch'leri hangi marka ve verdiğim paraya değer mi? Yani uzun ömürlü müdür idare eder mi?

Evet arkadaşlar ürün hakkında pek bir bilgim yok ancak F/P olarak öneriliyor galiba. Red Switch olan modeli Türkiye'de var mıdır? Switch'leri hangi marka ve verdiğim paraya değer mi? Yani uzun ömürlü müdür idare eder mi?

Uzun ömürlüdür.
Outemu Switch kullanıyor, hotswap olduğu için Switch bozulursa direk değiştirebilirsin.
İleride Custom klavye yapmak istersen, kasa ve PCB olarak kullanabilirsin.

Ben 250 TL'ye aldım ve fiyatına göre iyidi ayrıca switchleri Outemu Red Switch ve F/P sayılır genelde bu bütçedeki klavyelerde bu switchler kullanılır. Ama şu an da 500 TL gibi bir fiyatı var belki bu bütçede daha iyi seçenekler bulunabilir.

Ben 250 TL'ye aldım ve fiyatına göre iyiydi ayrıca Switch'leri Outemu red Switch ve F/P sayılır genelde bu bütçedeki klavyelerde bu Switch'ler kullanılır. Ama şu an da 500 TL gibi bir fiyatı var belki bu bütçede daha iyi seçenekler bulunabilir.

Ne gibi mesela? Örnek verir misiniz belki onlarada bakabilirim.

Bu bütçede daha iyi bir seçenek yok ne yazık ki. Outemu anahtarlar giriş seviyesi, belki ortalama. Sıkıntı çıkarsa anahtarların değiştirilebilir olması iyi. İndirim bekleyin derdim ama bir şey düşmüyor bu fiyata artık.

Outemu Gaote Red Switch'ler kullanılıyor. Hot swappble olduğu için uzun yıllar kullanılabilir bir klavye. Red Switch istiyorsanız önerim bu klavye olacaktır. Fakat Blue Switch isterseniz 350TL civarlarında şöyle bir model var.

Geri
Yukarı