Redragon K552 RGB alınır mı?

raster

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Qp canlı destek bölümünden birisiyle konuştum. Redragon K552 RGB'nin Türkiye'ye gelecek mi ve ne zaman gelir sorularını sordum. 1 ay içerisinde stoklara gelecekmiş. Çok sevindim. Ben de yüksek ihtimal ya bundan alacağım ya da AOC GK500 alacağım. Modelin nasıl olduğunu merak edenler linke bakabilir. Herkese iyi günler dilerim.

Arkadaşlar merhaba. Qp canlı destek bölümünden birisiyle konuştum. Redragon K552 RGB'nin Türkiye'ye gelecek mi ve ne zaman gelir sorularını sordum. 1 ay içerisinde stoklara gelecekmiş. Çok sevindim. Ben de yüksek ihtimal ya bundan alacağım ya da AOC GK500 alacağım. Modelin nasıl olduğunu merak edenler linke bakabilir. Herkese iyi günler dilerim.

Bu arada konunun başlığı alınır mı diye değişmiş ben konunun gerçek başlığını yazayım ''Redragon K552 RGB Türkiye'ye geliyor''.

Son düzenleme:
Usta merhabalar aradan zaman geçmiş biraz ama, acaba bu klavye Türkiye' ye geldi mi? Ben red switch rgb bakıyordum. Pusat K3 ile bunun arasında kaldım. Eğer bunun rgb ve red switchlisi varsa alırım muhtemelen.

Usta merhabalar aradan zaman geçmiş biraz ama, acaba bu klavye Türkiye'ye geldi mi? Ben Red Switch RGB bakıyordum. Pusat K3 ile bunun arasında kaldım. Eğer bunun RGB ve Red switchlisi varsa alırım muhtemelen.

Hocam vallaha ne desem yani adamlar şubatta Mart'ta stoklara gelecek diyorlardı mayıs oldu gelmedi🤦‍♂️
Yüksek ihtimal de gelmeyecek yani gelse bile Amazon'da 800 TL gözüküyor. Hocam RGB modeli gelmeyecek gibi gözüküyor. Pusat K3 bildiğim kadarıyla güzel bir klavye bence K3 alın fakat gene de konu açmanızın faydası vardır bu konuda pek fazla bilgili değilim. İyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı