Redragon K568 klavyeden yay sesi geliyor

SensOuma

Centipat
Daha fazla  
Bugün aldığım Redragon K568 klavye bütün tuşlarından yay sesi geliyor bunun dışında herhangi bir sorun yok sizce yay sesi için ne yapabilirim klavye daha 1 günlük bile değil iade mi etsem acaba?

Ürün:
Bende de aynı modeli var. İlk 1 ay yay sesi geldi sonradan azaldı bayağı. Sizde de azalma olabilir.

Yay sesi tamamen mi gitti yoksa devam ediyor mu az da olsa
Bende de aynı modeli var. İlk 1 ay yay sesi geldi sonradan azaldı bayağı. Sizde de azalma olabilir.

Ve şöyle bir sorum da olacak rgb modlarında sadece wasd ve yön tuşlarını yakan bir mod var onu bulamadim acaba siz biliyor musunuz ?

Hocam en mantikli yapcaginiz şey bir adet makine yagi alin ve Switch'leri sokun. Kucuk bir posetin icine koyun yaylari her 10 yay icin bir damla sonra iyice sallayin. İslem tamam yay sesinden kurtulurusnuz. Ben şu an Custom klavye ile ugrasiyorum severim bu isleri. İlk basladigimda bende K568 modladim sonra K552 RK61 Bloody B640 feker jjk84 yswitchler aldim daha saymadigim 13 tane daha klavye var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam en mantikli yapcaginiz şey bir adet makine yagi alin ve Switch'leri sokun. Kucuk bir posetin icine koyun yaylari her 10 yay icin bir damla sonra iyice sallayin. İslem tamam yay sesinden kurtulurusnuz. Ben şu an Custom klavye ile ugrasiyorum severim bu isleri. İlk basladigimda bende K568 modladim sonra K552 RK61 Bloody B640 feker jjk84 yswitchler aldim daha saymadigim 13 tane daha klavye var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yapmaya karar verdim ama klavyeye zarar verir diye korkuyorum. Alalı daha 1 ay olmadı sıfır ürün bilemedim şimdi gress yağ önerilmiyor ama bilmiyorum. Ama kanser de etmiyor değil bütün tuşlarında yay sesi var hepsinde.

Geri
Yukarı