Redragon K568 Rainbow İnceleme

Merhaba Sosyal kullanıcaları elime bugün sabah geçen Redragon K568 Rainbow klavyemin incelemesini yapacağım, iyi okumalar!

Artıları:
-
Basış hissi mükemmel denilebilecek düzeyde bu bütçedeki (250 TL) membran klavyelerden kat kat iyi.
-Fiyatı ucuz ve fason mal değil bu fiyata tercih edilebilecek en iyi klavye diyebilirim.
-Tuşları kaliteli ve boyutu küçük her masaya koyulabilicek, daraltmayacak şekilde tasarlanmış.
-Klavye tamamen mekanik Outemu Blue Switch.
-Konforlu bir klavye uzun süreli kullanımda parmakları ağrıtmıyor.
-Türkçe Q bir klavye.
-Kablosu sağlam, bayağı kalın normal kablolara göre.

Eksileri:
-
Klavyenin Num Padi yok, benim için bir eksi değil ama başkaları için olabilir.
-Caps Lock'un açık olup olmama ışığı çok sönük anlaşılmıyor.
-Sol Shift Tuşu beklediğimden daha küçük.
-Işıklandırma seçenekleri güzel olsada RGB modeline göre seçenekleri daha az.
-Plakası sert plastik bence metal olsa daha iyi olurdu ama bu bütçe için yeterli bir plaka.
-Switchleri biraz sesli geceleri insanları rahatsız edebilir
-Klavyenin Driverlerini aradım ama galiba Driverları yok :(.

Sonuç olarak Redragon kalitesini konuşturmuş, kesinlikle önerdiğim bir klavye bu bütçede mutlaka tercih ediniz size ters olan bir şeyi yoksa.
Çok kapsamlı olmadı ama okuduğunuz için teşekkürler.

Teşekkür etmek istediklerim: @rohatbaba123 @TÇB @Samotne Ciasteczka

İnternette fotorağrafları pek yok ben atmış olayım:
IMG_1314[1].JPG
IMG_1316[1].JPG
IMG_1317[1].JPG

Son düzenleme:
Son düzenleme:
Bendeki red outemu switchler ile değiştiririm diye heveslenmiştim aslında bir kaç yabancı videoda da çıkarıldıklarını gördüm fakat farklı modeller heralde emin olamadım. Bu k552-r nin hiç bir yerde stoğunu bulamadım ama :/
Hocam çıkmıyor. Onun yerine kumara tavsiye ederim ben de bunu alacakken bu switch olayından dolayı vazgeçtim kumara alacağım. Üstelik blue çok sesli. Bu versiyonda switchler çıkıyor ve hediye switchler geliyor ama red switch klavye.
REDRAGON K552-R KUMARA Gaming KLAVYE. RAINBOW, MECHANICAL, USB

Bendeki red outemu switchler ile değiştiririm diye heveslenmiştim aslında bir kaç yabancı videoda da çıkarıldıklarını gördüm fakat farklı modeller heralde emin olamadım. Bu k552-r nin hiç bir yerde stoğunu bulamadım ama :/
Dün vardı. Yine gelir merak etmeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı