Redragon K568r vs Gamenote hv KB432 L

Emin misiniz öbür klavyenin bilek desteği var ve RGB'li.

Hocam bu bizim Türk milletinde RGB sevdası nedir ya olmayınca da oluyor zaten klavyeyi ilk 1 hafta hep ışık modu ayarlıyorsunuz sonra umrunuzda bile olmuyor bilek desteği konusunda bileğiniz ağrı yapmıyorsa alışkınsanız gerek yok.

Hocam bu bizim Türk milletinde RGB sevdası nedir ya olmayınca da oluyor zaten klavyeyi ilk 1 hafta hep ışık modu ayarlıyorsunuz sonra umrunuzda bile olmuyor bilek desteği konusunda bileğiniz ağrı yapmıyorsa alışkınsanız gerek yok.
Evet RGB önemsiz benim için de fakat eğer odanın ışık ambiyansı var ise ışığın değiştirilemiyor olması biraz kötü oluyor.

Anladım bir de acaba red switch mi yoksa blue switch mi önerirsiniz

Anladım bir de acaba Red Switch mi yoksa Blue Switch mi önerirsiniz?

Dostum 1 yıldır Blue kullanıyorum bana göre bir sıkıntı yok kulaklık kaliteli olduğu içinde oyun oynarken sesleri gelmiyor bile tuşların ama bunun kararını sen ver Red az ses verir basımını çok hissetmessin Blue çok ses verir ama hissiyat verir.

Geri
Yukarı