Redragon K580'den Gelen Ses Normal midir?

Vata kullanıyorum normal. Outemu olan hepsinde olur. Bakımı kolay değişimi ucuz switchler güle güle kullan sağlam klavyedir.

Sesi fulleyip dinlediniz mi acaba normal mi cidden?

Vata kullanıyorum normal. Outemu olan hepsinde olur. Bakımı kolay değişimi ucuz switchler güle güle kullan sağlam klavyedir.
Sesi fulleyip dinlediniz mi acaba normal mi cidden? ses atabilirseniz eğer sizin klavyenin çok iyi olur.

Outemu switch ve alüminyum kasa çok normal.
Sesi fulleyip mi dinlediniz normalsa cidden iade ile uğraşmak istemem ses harici lavyeye bayıldım

Alacaktım iyi ki almamışım gelen yaylı sese bak.
hocam eğerki yay problemi kronik değilse alınabilcek bir risk gibi bence çünkü 1k ya aldım ve bence tasarım, kullanım, rgb, rahatlık ve switch sesi ile kuruşuna kadar hakediyor bu fiyata daha iyisi yok diyebilirim eğer ki bu problem kronik değilse.

Sesi fulleyip dinlediniz mi acaba normal mi cidden?

Sesi fulleyip dinlediniz mi acaba normal mi cidden? ses atabilirseniz eğer sizin klavyenin çok iyi olur.

Sesi fulleyip mi dinlediniz normalsa cidden iade ile uğraşmak istemem ses harici lavyeye bayıldım

hocam eğerki yay problemi kronik değilse alınabilcek bir risk gibi bence çünkü 1k ya aldım ve bence tasarım kullanım rgb rahatlık ve switch sesi ile bence kuruşuna kadar hakediyor bu fiyata daha iyisi yok diyebilirim eğerki bu problem kronik değilse
Outemu switchlerin hepsinde bu vardır. Ayrıca klavye alüminyum kasa yani sesi yankılıyor ve bir yalıtım yok. Keycaps de pek kaliteli olmayınca tamamen böyle bir ses duyuyorsunuz. Yakınına girip çok sert basmadıkça çok dikkat çekmez zaten zamanla alışırsınız.

Dinledim. Vata Outemu Gaote blue switch ve yay sesi geliyor alttan. Sıkıntı yok. Kullandıkça hafifleyebilir, "spring bag lube" yani switchlerin yayları yağlayabilirsin ve "kasanın alt kısmına ses yalıtımı uygulayabilirsin (uğraşma bence), ya da iade edebilirsin. Ancak şöyle bir durum var ne alırsan al, değişik bir sürü switch (Akko, Gateron, TTL vs vs) ve klavye kullandım o yay sesi eninde sonunda gelecek söküp yağlayacaksın :). Aldığın klavye güzel sağlam bir klavye ama fiyatına göre yani. Tuş kalitesi, Switchler, PCB, Kasa iyi ama ses yalıtımı ve alt destek ayakları zayıf.

Dinledim. Vata Outemu Gaote blue switch sesi. Sıkıntı yok. Kullandıkça hafifleyebilir, "spring bag lube" yani switchlerin yayları yağlayabilirsin ve "kasanın alt kısmına ses yalıtımı uygulayabilirsin (uğraşma bence), ya da iade edebilirsin. Ancak şöyle bir durum var ne alırsan al, değişik bir sürü switch (Akko, Gateron, TTL vs vs) ve klavye kullandım o yay sesi eninde sonunda gelecek söküp yağlayacaksın :). Aldığın klavye güzel sağlam bir klavye ama fiyatına göre yani. Tuş kalitesi, Switchler, PCB, Kasa iyi ama ses yalıtımı ve alt destek ayakları zayıf.
iade etmek gibi bir düşüncem yok doğrusu, daha çok eğer kronik bir problem değilse değişim yapmayı düşünürdüm klavyeye resmen bayıldım gerek rgbsi gerek tasarım gerek kullanım ve blue switch sesi baya hoşuma gitti. 1kya aldım, bu fiyatlara en iyi f/p klavye olarak buna karar kıldım bayadır araştırıyordum doğrusu.

Geri
Yukarı