Elektronik Redragon K621 horus TKL 1211 TL

Ckribrahim5

Centipat
Arkadaşlar Amazon üzerinde bazı arkadaşlarda adres kısmında şu şekilde hata verebilir.

1660484926164.png

Adres düzenleyerek bu hatayı giderebiliyorsunuz. Ben adresimdeki Türkçe harfleri düzelterek bu sorundan kurtuldum. Örnek olarak soyadımdaki "C" harfini "Ç" olarak normale çevirdim. Adres kısmındaki harfleri de bu şekilde düzenleyin. Muhtemelen düzelecektir.
Düzeldikten sonra;

1660485281605.png

Bu adreslere gönder kısmına tıklayıp yeni adres girdiğimiz için tekrar T.C. falan istiyor. Bu şekilde ürünü alabilirsiniz.

Sorular olursa elimden geldiğince cevaplarım.

Ürün linki: Redragon K621 Horus TKL mekanik RGB klavye, 5.0 BT/2.4 Ghz/kablolu üç mod %80 ultra ince düz profilli Bluetooth klavye, özel medya kontrolü ve doğrusal kırmızı anahtarlı : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Arkadaşlar Amazon üzerinde bazı arkadaşlarda adres kısmında şu şekilde hata verebilir.

Eki Görüntüle 1485510

Adres düzenleyerek bu hatayı giderebiliyorsunuz. Ben adresimdeki Türkçe harfleri düzelterek bu sorundan kurtuldum. Örnek olarak soyadımdaki "C" harfini "C" olarak normale çevirdim. Adres kısmındaki harfleri de bu şekilde düzenleyin. Muhtemelen düzelecektir.
Düzeldikten sonra;

Eki Görüntüle 1485516

Bu adreslere gönder kısmına tıklayıp yeni adres girdiğimiz için tekrar T.C. falan istiyor. Bu şekilde ürünü alabilirsiniz.

Sorular olursa elimden geldiğince cevaplarım.

Ürün linki: Redragon K621 Horus TKL mekanik RGB klavye, 5.0 BT/2.4 Ghz/kablolu üç mod %80 ultra ince düz profilli Bluetooth klavye, özel medya kontrolü ve doğrusal kırmızı anahtarlı : Amazon.com.tr: Bilgisayar
Alınır mı sizce normal indirimsiz fiyatı kaç?

Yorumlarda bayağı sorun yaşayan var bağlantı ile. Belki kronik sorunlu bir modeldir. Türkiye'de olmayan bir model zaten.

Tam aradığım özelliklere sahip bir klavye aslında ama zaten stok çoktan bitmişti.

Son düzenleme:
Alınır da amazon tr sıkıntılı çok sıkıntılı ben sipariş ettim gümrükten dönmüş tehlikeli patlayabilen ürün statüsünde :D tamam gümrük bizim hep böyle bir standart yok sorsan memura ne ölçtün ne biçtin sar değerimi sorun yoksa batarya kapasitesi mi? ne olduğunu bile bilmez ama asıl sorun amazon tr de şuan olan amazon tr sadece yurtiçi iyi bir alternatif lakin yurtdışından alınan ürünlerde sorunları ne takip ediyorlar ne de çözüyorlar Direk firmanın adını ŞARK tr olarak değiştirmeliler yoksa amazonun tek müşterimiz bile memnuniyetsiz kalmayacak sloganı tr de olmuyor daha müşteri temsilcisi amazonun simgesinde bulunan gülümsemeyi bile bilmiyor... 13 ağustosta sipariş ettim lakin 24 son teslim tarihi geldi yine gelmedi 31 uzatılmış bekliyorum 31 oldu kargo gecikti isterseniz iade edebilirsiniz yazdı bu arada ben bilgi almak için müşteri hizmetlerini arıyorum 4-5 kere birisi bana ürününüz gümrükte takıldı demedi en son Batuhan Bey diye biriyle görüştü o gümrükte beklemiş ama ürününüz gelecek dedi ..... Bakın 20 gün olmuş ben arıyorum amazon tr beni aramıyor bilgi vermiyor ben arıyorum cımbızla bilgi alıyorum ve eksik ..... onu geçtim yorum atıyorum kargo sürecimle ile ilgili sorunu yazıyorum yayınlanmıyor neden ? diye sorduğumda bana topluluk kurallarını atıyorlar ve 2. madde kargo ile ilgili yorum yapmayın vs diyor size şunu diyeyim ürünle ilgili dört yorumdan üç ü şu şekilde ; Kargom çok hızlı geldi polonyadan çok mutluyum - ürünüm ispanyadan 4 günde geldi... şimdi dışarıdan bakıyorum bu amazonun tr baştan okuyor ve sistemlerini kurmuşlar ve şikayet kötü yorumları da örtpas ediyorlar ben amazon merkez ofisine mail atacağım ve bu insanları şikayet edeceğim işaket var.com da olan şikayetlere de cevap yazmamalarının sebebi bu kayıtlara geçmesin ....

Yeni konular

Geri
Yukarı