Redragon Kumara K552 alınır mı?

Piuw

Centipat
Daha fazla  
Dün çok araştırmadan aciliyetten Redragon K552 klavyesini sipariş ettim. Forumdaki ve internetteki yorumlar olumluydu. Kullananlar memnun mu uzun kullanımda işimi görür mü?

Dün çok araştırmadan aciliyetten Redragon K552 klavyesini sipariş ettim. Forumdaki ve internetteki yorumlar olumluydu. Kullananlar memnun mu uzun kullanımda işimi görür mü?
Güzel.

Dosya Ekleri

• 16531468336104849421255568672400.jpg
    16531468336104849421255568672400.jpg
    189,8 KB · Görüntüleme: 70

Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum çok ufak bir yay sesi var onunda dışında çok iyi klavye. Yay sesini de umursamıyorsan direk al derim.

Hotswap şart değilse Switch kalitesi kat kat daha iyi olan G87'yi öneririm:

Redragon'u satın aldım fakat bu modelide inceledım tasarımı hoşuma gitmedi yine de teşekkürler
Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum çok ufak bir yay sesi var onunda dışında çok iyi klavye. Yay sesini de umursamıyorsan direk al derim.
ztn oyundayken sesi yükseltiğimden cok duymam ztn oyle şeylere takıntılı değilim teşekürler birde renk olarak rainbow mu var sadece yoksa kırmızı rengide var mı

Redragon'u satın aldım fakat bu modelide inceledım tasarımı hoşuma gitmedi yine de teşekkürler.

Zaten oyundayken sesi yükseltiğimden cok duymam zaten oyle şeylere takıntılı değilim teşekkürler bir de renk olarak Rainbow mu var sadece yoksa kırmızı rengide var mı?

Kımızısını araştırmadım bende Rainbow modeli mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı