Reeder A10İX mirek190 ROM'u nasıl atılır?

Dosya Ekleri

• IMG_20220128_144424.jpg
    IMG_20220128_144424.jpg
    171,9 KB · Görüntüleme: 38
Merhabalar sonunda stock romu buldum. Şimdi ne yapacağımı adım adım anlatır mısınız?

Paylaştığım linkteki ROM'u klasöre çıkarın. Stock ROM'daki partition.tbl dosyasını Mirek190 ROM'unun içindeki ROM klasörüne kopyalayın. Bilgisayarda tabletin sürücüleri kuruluysa FLASH_tool.bat dosyasını çalıştırın. İlk çıkan siyah ekranda "3" tuşuna sonraki ekranda "Y" tuşuna basın ve tablette yazdığım yöntemlerle DNX moda girip bilgisayara bağlayınca Android 5.1 ROM tablete yüklenecektir.

Son düzenleme:
Paylaştığım linkteki ROM'u klasöre çıkarın. Stock ROM'daki partition.tbl dosyasını paylaştığım ROM'a kopyalayın. Bilgisayarda tabletin sürücüleri kuruluysa FLASH_tool.bat dosyasını çalıştırın. İlk siyah ekranda "3" tuşuna sonraki ekranda "Y" tuşuna basın ve tablette yazdığım yöntemlerle DNX moda girip bilgisayara bağlayınca Android 5.1 ROM tablete yüklenecektir.
partition.tbl yi direk içine mi aticam bide sürücülerin kurulu olduğunu nasıl anlicam bilgisayar görüyor dnx moduna aldıktan sonramı 3e bascam?

Partition. Tbl yi direk içine mi atacağım bir de sürücülerin kurulu olduğunu nasıl anlayacağım bilgisayar görüyor dnx moduna aldıktan sonramı 3E bascam?

Partition.tbl dosyasını Mirek190 ROM'unun içindeki ROM klasöründeki ile değiştirin. Tablette DNX moda girip bilgisayardaki aygıt yöneticisine girdiğinizde ünlem işaretli bir şey olmaması gerekiyor. Evet, tablette DNX moda girdikten sonra "3" tuşuna sonrada "Y" tuşuna basın.

Son düzenleme:
Partition.tbl dosyasını Mirek190 ROM'unun içindeki ROM klasöründeki ile değiştirin. Tablette DNX moda girip bilgisayardaki aygıt yöneticisine girdiğinizde ünlem işaretli bir şey olmaması gerekiyor. Evet, tablette DNX moda girdikten sonra 3 tuşuna sonrada Y tuşuna basın.
Klosoru içinde degistirebilecegim bir pratition.tbl yok direk içine atayımı?
00004IMG_00004_BURST20220128152048.jpg

Aygıt yöneticisinde sadece bunda sorun var bilgisayar parçasıyla alakalı sorun olmaz demi?

Dosya Ekleri

• IMG_20220128_152223.jpg
    IMG_20220128_152223.jpg
    170,1 KB · Görüntüleme: 42

Geri
Yukarı