Çözüldü Reeder P13 Blue Max açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
40
Daha fazla  
Selam,

Telefonuma TWRP kurmayı başardıktan sonra yanlışlıkla recovery yerine Boot'a flashladım dalgınlığımdan. Reboot attıktan sonra telefonu açmaya çalıştım ama açılmadı. Şu an şarj olduğuna dair LED yanıyor. Başka hiçbir şey yok. Ekrana görüntü gelmiyor. Ne yapmalıyım?

Çözüm
Mümkünse nasıl yaptığınızı anlatır mısınız hocam benim de P13 Blue Max Pro 2021 cihazım var.
Aynı sizin gibi görüntü hiç gelmiyor güç düğmesine basınca telefon titriyor o kadar.

Bu driveri kurun ama kurarken telefon bağlantısı olmasın.
Bu da sp flash tool uygulaması:
Önce driveri kurun. Kurduktan sonra sistemi yeniden başlatın. Ardından SP Flash Tool uygulamasını açın. Telefonun ROM dosyasını klasöre çıkartın. SP Flash Tool uygulamasındaki 2. choose yazısına tıklayın. Ardından ROM klasörüne girip bir tane metin belgesi olacak onu seçin ve Download yazısına tıklayın. Herhangi bir aksilik çıkmazsa ROM'un kurulması lazım.

Snapchat-2099696450~2.jpg

Ek olarak Download tuşuna bastıktan sonra telefonu hemen takın.
Selam,

Telefonuma TWRP kurmayı başardıktan sonra yanlışlıkla recovery yerine Boot'a flashladım dalgınlığımdan. Reboot attıktan sonra telefonu açmaya çalıştım ama açılmadı. Şu an şarj olduğuna dair LED yanıyor. Başka hiçbir şey yok. Ekrana görüntü gelmiyor. Ne yapmalıyım?

Cihazın stock ROM'unu bulmanız ve stock boot dosyasını boot kısmına flash'laman gerek, benzer hatayı bende yaptım çözümünü biliyorum o yüzden.

Artı -2 Eksi
Hocam biraz daha ayrıntılı anlatabilir misiniz?
Hiç bu işlere bulamadım çünkü.

Şuann tek önemli olan kullandığın cihazın stock ROM'unu bulmak, Sonra o stock ROM'daki asıl boot dosyasını ADB ile telefondaki doğru yere atmak.

Geri
Yukarı