İnceleme Reeder P13 Blue Max Pro 2021

Selam,
Konu başlığında olduğu gibi Reeder P13 Blue Max Pro 2021'i inceliyorum.
Dış tasarım:
Telefonun dışı leke tutmayan bir tasarıma sahip.
Yazılım:
Telefon Android 11 ile geliyor. Güncelle desteği gelir mi bilmiyorum. Çünkü daha öncesinde hiç böyle bir şey ile karşılaşmadım. Stok Android ile ortaya karışık bir UI düzeni var. Reeder'ın kendi bloatware yazılımları da ekli geliyor.
Bahsettiğim uygulamalar:

Screenshot_20220717-153057.png

Reeder'im uygulaması ile telefonun seri no'sunu girince hediye veriyor. Ne hediyesi olduğunu bilmiyorum. Çünkü adres istiyor ve güvenemedim.

Screenshot_20220717-153206~2.png

Kamera:
Arka kamera biraz tatmin edebilir ama ön kamerası rezalet. 240p fotoğraf çekiyor sanki. O yüzden kamera konusuna değinmeyeceğim.
Örnek fotoğraf:

IMG_20220717_153737.jpg

Telefonun içinden görüntüler:

Screenshot_20220717-154524.png

Screenshot_20220717-154530.png

Screenshot_20220717-154604~2.png

Screenshot_20220717-154613.png

Oyun:

Oyun testine hiç sokmadım bile bu telefonu. Oyun beklentisi olan zaten almasın.

Kimlere hitap ediyor:

+50 yaş Candy Crash oynayan ve sosyal medyada gezinen kişilere hitap ediyor.

10 aydır aktif olarak kullanmaktayım. Sosyal medyada bir kere bile kasmadı açıkçası. Örnek fotoğraf diye belirttiğim yerdeki telefon benim telefonum.

Hocam bizde de var kullanmasak inanacağız size. Her şeyde kasıyor telefon. Kamerası çöp gibi resmen. Hiçbir işe yaramaz bu telefon verilen paraya yazık.

Asgari ücret ile anca Samsung alınabilir. O da orta segment.

Ben de Galaxy Note 5 bu telefonu 50 kere tokatlar her konuda. Kamerası zaten muazzam çekiyor. Video ve resim 10 numara görüntü. Ekranı zaten iyi Samsung kalitesi sonuçta. Bu telefonun yanından bile geçemez.

Reeder asla güven vermeyen markadır. Tofaş'ı severim ama Tofaş nasıl güven vermiyorsa Reeder'da aynı şekilde kullanıcıya güven hissi vermiyor, telefon her an bozulacakmış gibi çalışıyor ve seni en zor zamanında eski sevgilin gibi terk edip gidiyor.
IMG_20210921_163600.jpg

Reeder asla güven vermeyen markadır. Tofaş'ı severim ama Tofaş nasıl güven vermiyorsa Reeder'da aynı şekilde kullanıcıya güven hissi vermiyor, telefon her an bozulacakmış gibi çalışıyor ve seni en zor zamanında eski sevgilin gibi terk edip gidiyor.
Eki Görüntüle 1454016

Aynı telefon ama yazı kısmı Reeder yazısı falan aşağıda.

Böyle bir telefondan böyle bir performans beklememiştim açıkçası.
Bu arada 2.000 TL'ye alındı.
ben 1100 tl ye aldım en azından ucuz olması sevindirici :D .. İlk defasında bozuldu. yeni telefon verene kadar 20 gün geçti.

Servisi aşırı berbat bu arada. Almayın. Ninelere bile almayın. Tavsiye etmiyorum. Ben kullanıyorum. ama keyfen denedim işte. casper telefon al daha iyi.

P13 Blue kullanmıştım bir süre, öyle zor bi algılaması var ki ekrana iyice bastırmak gerekiyor klavyeyle yazı yazmak için. Adamı kanser ediyor resmen. O gün bu gün Reeder'a karşı oldum. Belki diğer modelleri böyle sorunlu değildir tabi.

Yeni konular

Geri
Yukarı