Reeder P13 Blue Max Pro 6 GB RAM 128 GB alınır mı?

M21 o fiyatta en iyi cihaz şu an. 2350 TL'ye düşmüştü indirimlerde şu an da fiyatı o civarlarda olması lazım.
Hocam baktım da 2750 tl şuan en ucuzu o fiyata nerede bulmuştunuz?

Reeder Çin'den telefonu getittirip logolayıp satıyor. Berbat bir garanti servisi var.

Oyun için değilse;
Oyun vs. şeyler içinse;

M21 artık bu fiyatlara bulunmuyor.

M12 ve Realme C25 arasından ise arka kamera olarak M12 daha iyi. Donanım olarak ise C25 daha güçlü.

M12 modelinin 90 Hz avantajı da var. Arayüz olarak da daha iyi.

Batarya konusunda ise C25 daha yüksek bataryaya sahip olsa da M12 modelindeki yonga daha az şarj harcıyor. Bu yüzden batarya performansları birbirine yakın olur.

Hocam gündelik kullanımda iş görür mü kamerası falan iyi mi?
Bence gayet iyi. Özellikle yazılımı mükemmel. Ben okulda çok telefon kullanıyorum, okula giderken şarjı 85, dönerken 65 falan kalıyor. Telefonu, okulda bi' 3 saat falan, bırakmadan kullanıyorum. Ek olarak sonraki güne tekrardan şarj etmiyorum. Okula gitmediğim günlerde, rahat 3 gün gidiyor.

M21 artık bu fiyatlara bulunmuyor.

M12 ve Realme C25 arasından ise arka kamera olarak M12 daha iyi. Donanım olarak ise C25 daha güçlü.

M12 modelinin 90 Hz avantajı da var. Arayüz olarak da daha iyi.

Batarya konusunda ise C25 daha yüksek bataryaya sahip olsa da M12 modelindeki yonga daha az şarj harcıyor. Bu yüzden batarya performansları birbirine yakın olur.
Peki hocam size şöyle sorayım şimdi ben kuryeliğe başlayacağım benim için sadece Getir uygulaması üzerinden paket bırakmama ve navigasyon özelliğini açmasına olanak sağlaması yeterli ayrıca pilide yüksek gitmesi lazım, sadece bu uygulama için 1000-2500 tl arasında alabileceğim en uygun fiyatlı ürün ne olur ?
Bence gayet iyi. Özellikle yazılımı mükemmel. Ben okulda çok telefon kullanıyorum, okula giderken şarjı 85, dönerken 65 falan kalıyor. Telefonu, okulda bi' 3 saat falan, bırakmadan kullanıyorum. Ek olarak sonraki güne tekrardan şarj etmiyorum. Okula gitmediğim günlerde, rahat 3 gün gidiyor.
Bazıları şarj geç ediyor, pili olması gerekenden erken bitiyor yazanlar var sizde böyle bi sorun var mı?

Geri
Yukarı