Reeder P13 Blue Plus 400 TL karşılığında P13 Blue Max ile değiştirilir mi?

Woseqs

Picopat
Daha fazla  
Şu anki telefonum Reeder P13 Blue Plus 2022 hoparlörlerde cızırtı olduğu için müşteri hizmetlerini aradım garantiye gönderebileceklerini söylediler fakat eğer istersek 400 TL karşılığında.
P13 Blue maxl 2022 RAM 4 GB 64 telefonunu verebileceklerini söylediler. Değiştireyim mi yoksa garantiye mi yollayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
400 TL hiçbir şey sıfır telefon ise eğer değiştirilebilir. Fakat benim sana tavsiyem tamamen Reeder'ı değiştirmenden yana olur. 2016-2017 yıllarında çok özenerek bir Reeder telefon almıştım gene P serisinin S'li modellerindendi siyah ekran kaldı telefon garantiye gönderdim ve 50 iş günü boyunca telefonum garanti de kaldı. Kendime muhatap aradığım zaman hep oyalandım hep bekletildim. En sonunda Tüketici haklarına başvurdum. Dava vs. açılacaktı ara bulucu ile problemimi çözdüler. Değerinde bir telefon aldım ve ücretini ödediler. Garanti sevisini, müşteri hizmetlerini ve yetkilileri çok kötüler.

Aldığım telefon daha 1 aylık hoparlör sıkıntısı çıktı verecekleri telefon 0 hocam eğer öyle bir şey olursa bende tüketici haklarına başvururun.

Geri
Yukarı