Reeven E12 RGB alınır mı?

Yer
Çorum
Herkese selam. Bu soğutucuyu almayı düşünüyorum. 1600 AF ile stok, overclocklu kullanımda nasıl performans vereceği konusunda fikirlerinize ihtiyacım var. Benzer fiyatlarda önerilerinizi de alabilirim. 120 mm fanlı olması tek şartım. Kasam 155 mm'ye kadar soğutucu desteği sunmakta. Teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Merhabalar
bu soğutucuyu kendim kullanmadım ama hiç kötü yorum duymadım performansının fiyatına göre çok iyi olduğu söyleniyor.Kullanan arkadaşlar yorum yazabilirse daha faydalı olur diye düşünüyorum.

Merhabalar
bu soğutucuyu kendim kullanmadım ama hiç kötü yorum duymadım performansının fiyatına göre çok iyi olduğu söyleniyor.Kullanan arkadaşlar yorum yazabilirse daha faydalı olur diye düşünüyorum.
Bütçe ve soğutucu uzunluğunun 156 mm olması sebebiyle o modeli direkt elemiştim hocam. Ama Arctic fanlarını kasamda kullanıyorum, oldukça kaliteli bir marka. Öneriniz için teşekkür ederim.

Reeven e12 rgb yi ben yeni aldım ve çok memnun kaldım.Rgb si harika,malzeme kalitesi baya iyi.Takması şemaya göre giderseniz kolay.Benim r3 3100 işlemcim ve b450 s2h v2 anakartımada zalman z3 kasaya rahatlıkla sığdı.Ama fanı ram ile kafa kafaya geldi ama oldu. Core Performansı açık ve hızaşırtma yapılmadan olan sonuçlar: Boşta stock 40 derece reeven 29.Prime 95 testinde stock 78 derece reeven 55 derece.Oyunlarda,diyelimki rdt2 stock 65 derece reeven 50-52 derece.Beraberinde gelen macun ise çok kaliteli.Kendi macunu ile mx-4 ü kıyaslama şansım oldu.Bütün değerleri tıpa tıp aynı çıktı.Hatta sürerken bile kıvamı ve rengide aynıydı.Sanki reeven macunu mx-4 firmasından almış gibi his verdi bana.Amazondan 1 hafta önce 202 tl ye aldım.Kesinlikle f/p tavsiye ederim herkeze.
Şunuda belirtmeyi unutmayım 20 derece oda sıcaklığı ve bu mevsimde yapılmış sonuçlar bunlar.Yaz ayında muhakak 5-7 derece arası yükselecektir.

Geri
Yukarı