Reflex nutrition iyi midir?

TENSES

Kilopat
Merhaba, reflex nutrition firmasının kreatinini almayı düşünüyorum da firmayı ilk defa duyuyorum. İngiltere menşeli bir firmaymış sanırım. Aranızda kullananlarınınız var mı? Kaliteli bir marka mıdır?

Güzel marka, dediğiniz gibi İngiltere menşeili hammaddesi güzel bir marka.

Yanlış hatırlamıyorsam, kreatini biraz pahalıydı. Kreatin zaten üretilmesi en kolay supplementlerden birisi olduğu için, bütçenizi söylerseniz daha uygun önerebiliriz belki.

Güzel marka, dediğiniz gibi İngiltere menşeili hammaddesi güzel bir marka.

Yanlış hatırlamıyorsam, kreatini biraz pahalıydı. Kreatin zaten üretilmesi en kolay supplementlerden birisi olduğu için, bütçenizi söylerseniz daha uygun önerebiliriz belki.
Benim belli bir bütçem yok sadece f/p olan ürünü arıyorum.
Servis başı maliyet hardline ve bigjoy gibi yerli firmalara göre daha uygundu.
Suplementler.com alt markası kingsize'ın ürününü almayı düşündüm ama trendyolda satışı yoktu. Daha doğrusu aromasız olanı vardı onun da fiyatı nedense daha yüksek. Trendyoldan almamım sebebi %20 personel indirimi.

Benim belli bir bütçem yok sadece f/p olan ürünü arıyorum.
Servis başı maliyet hardline ve bigjoy gibi yerli firmalara göre daha uygundu.
Suplementler.com alt markası kingsize'ın ürününü almayı düşündüm ama trendyolda satışı yoktu. Daha doğrusu aromasız olanı vardı onun da fiyatı nedense daha yüksek. Trendyoldan almamım sebebi %20 personel indirimi.
BigJoy'un alt markası olan MySupplement'de güzel fiyata satıyordu. Ben oradan almıştım, şu an F/P'mi bilmiyorum ama siz indirimle aldıysanız, sorun yok.

Creapure olunca ham maddesinin kaynağını bildiğimiz için dedim. Neyse bu seferlik Reflex almış bulundum bir daha ki sefere de mysuplement'i denerim.
Kreatinlerin hepsi aynı zaten hocam, markadan markaya pek farklılık olmuyor. O yüzden kreatin alırken insanlar çok marka gözetmiyor. Diğer supplementleri alırken marka gözetmek önemli, kreatin de pek değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı