Reflü olabilir miyim?

arda211

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar içimde gaz ve midede yanma ama tamamı değil sadece göbek deliğinde ve nadiren de olsa ağrı oluyor. Bende korkuyorum mide kanaması geçireceğim diye. Aranızda var mı bunları yaşayan? Reflü hastasi ya da başka bir hastalik olabilir mi? (doktora git yazmayın)

Arkadaşlar içimde gaz ve midede yanma ama tamamı değil sadece göbek deliğinde ve nadiren de olsa ağrı oluyor. Bende korkuyorum mide kanaması geçireceğim diye. Aranızda var mı bunları yaşayan? Reflü hastasi ya da başka bir hastalik olabilir mi? (doktora git yazmayın)

Yukarıya doğru alev geliyor gibi hissediyor musun? Eğer hissediyorsan geçmiş olsun. Bende reflü hastasıyım.

Talcid iyi geliyor anında kesiyor.
Reflü ilacımı bilmiyorum ama bana da oluyor arada atıyorum geçiyor.

Sen ne yiyorsun oradan başla, kızartma ve acı baharat varsa bir kes şunları, sonra göbek deliğinde buluşuruz.

Reflü dediğin mideden boğaza asit çıkmasıdır, basit test olarak akşam ekstra yastıklarla kafanı yukarıda bedenini aşağı tutup uyuyabilirsin.

Bende de reflu var ama reflu oyle bir sey degil. Reflu de aci bir tad geliyor bogazina resmen ve son yedigin yemek bogazina kadar geliyor.

Sen ne yiyorsun oradan başla, kızartma ve acı baharat varsa bir kes şunları, sonra göbek deliğinde buluşuruz.

Reflü dediğin mideden boğaza asit çıkmasıdır, basit test olarak akşam ekstra yastıklarla kafanı yukarıda bedenini aşağı tutup uyuyabilirsin.
Acı falan yimem 2 ayda bir cips yerim ama yemedimde zaten

Arkadaşlar ne olabilir ülser olma ihtimali var mı

Yeni konular

Geri
Yukarı