Rehber Bitexen'den kimlik bilgilerimi nasıl sildirebilirim?

Freudel

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Laboratuvar
Daha fazla  
Meslek
Moleküler Biyoloji ve Genetik
Mydexpay rezilliğinden sonra Bitexen'den kimlik bilgilerimi nasıl sildirebilirim? Resimde anlattığım yönergeleri izledikten sonra e-postanıza gelen maile "yanıt" olarak "onay veriyorum." yazmanız yeterli.

sdhgfhgfhf.png
gfhfghgfhfg.png
sdfdsfsdgsd.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Siteye üye değilim ama üyelik şartlarını biraz kontrol ettim.
Üyelik başvurusu aşamasında Kullanıcı tarafından paylaşılan veriler 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat gereğince, Bitexen tarafından toplanmakta ve işlenmektedir. Bu konuda detaylı bilgiye, ekli “KVKK Politikası” metninden ulaşabilirsiniz.
Kişisel verilerin korunma kanununa uymak zorundalar, ne pahasına olursa olsun bu kanunu deldikleri anda şirketleri büyük bir cezaya tabii tuttular.
Ayrıca Şirketin, adan zye tüm bilgileri sitelerinde Mevcud.

Bitexen Teknoloji Anonim Şirketi
Yönetim ve Satış Ofisi: Kültür Mh. Nispetiye Cd. Akmerkez B3 Blok Kat:7 Beşiktaş / İstanbul
Merkez: Reşitpaşa Mahallesi Katar Cad. Arı 6 Sit. Enerji Teknokenti Apt.No:2/49/105 Sarıyer İstanbul
Mersis No: 0178118956900001
Tic. Sicil No: 136687-5
Vergi Dairesi: Sarıyer
Vergi No: 1781189569
E-posta: [email protected]
Telefon: +90 (850) 255 08 92

Bence korkmanıza gerek yok, kişisel verilerimiz gün geçmiyor, elden ele geçmesin.
Örnek vereceğim xx Operatörde çalışan bir işçi, bir sistem için telefon onay hizmeti veriyordu,
şirketler toplu şekilde simkart alıyor ve o simkartları, telefon onay sistemi için kullanıp tanesini 3 liradan satıyormuş, belki o bizim adımızada bir sitede telefon onayı yapılmıştır ne malum.
En basiti sosyal medya hesaplarımızda, kapı numaramıza kadar her şeyi yazıyoruz, en önemli olan kişisel verilerimi fotoğraflarımızı milyonlara paylaşıyoruz.

Siteye üye değilim ama üyelik şartlarını biraz kontrol ettim.
Üyelik başvurusu aşamasında Kullanıcı tarafından paylaşılan veriler 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat gereğince, Bitexen tarafından toplanmakta ve işlenmektedir. Bu konuda detaylı bilgiye, ekli “KVKK Politikası” metninden ulaşabilirsiniz.
Kişisel verilerin korunma kanununa uymak zorundalar, ne pahasına olursa olsun bu kanunu deldikleri anda şirketleri büyük bir cezaya tabii tuttular.
Ayrıca Şirketin, adan zye tüm bilgileri sitelerinde Mevcud.

Bitexen Teknoloji Anonim Şirketi
Yönetim ve Satış Ofisi: Kültür Mh. Nispetiye Cd. Akmerkez B3 Blok Kat:7 Beşiktaş / İstanbul
Merkez: Reşitpaşa Mahallesi Katar Cad. Arı 6 Sit. Enerji Teknokenti Apt.No:2/49/105 Sarıyer İstanbul
Mersis No: 0178118956900001
Tic. Sicil No: 136687-5
Vergi Dairesi: Sarıyer
Vergi No: 1781189569
E-posta: [email protected]
Telefon: +90 (850) 255 08 92

Bence korkmanıza gerek yok, kişisel verilerimiz gün geçmiyor, elden ele geçmesin.
Örnek vereceğim xx Operatörde çalışan bir işçi, bir sistem için telefon onay hizmeti veriyordu,
şirketler toplu şekilde simkart alıyor ve o simkartları, telefon onay sistemi için kullanıp tanesini 3 liradan satıyormuş, belki o bizim adımızada bir sitede telefon onayı yapılmıştır ne malum.
En basiti sosyal medya hesaplarımızda, kapı numaramıza kadar her şeyi yazıyoruz, en önemli olan kişisel verilerimi fotoğraflarımızı milyonlara paylaşıyoruz.

Ben de sizin gibi düşünüyorum. En kötü ihtimal böyle bir durum olsa bile nüfus müdürlüğünden kimlik seri no su değişimi vs. yapılarak mağduriyetin engellenebilmesi lazım. Bitexenden nimetlenip işi biten arkadaşlar yine de bilgilerini silmeyi denesinler.

Yeni konular

Geri
Yukarı