Rehber En kolay Windows Defender kapatma yöntemi

Trieetz

Kilopat
Makaleler
9
Herkese merhabalar. Bu rehberimde sizlere en kolay şekilde nasıl Windows Defender kapatırız onu göstereceğim. Eskiden yaptığım bir rehberde biraz zor olabiliyordu kapatması. Ama bu rehberimde göstereceğim uygulama sayesinde tek tıkla Windows Defender kapata bileceksiniz.

Öncelikle gereken programın ismi. Defender Control

1. Programın ismine tıklayıp linke girelim ve download yazan yeşil kısma tıklayalım.

Defender Control

2. Yüklenen ZIP dosyasına sağ tıklayıp buraya ayıkla diyelim.

Screenshot_2.png

3. Dosyanın içinde bulunan programı yönetici olarak çalıştıralım.

Screenshot_3.png

4. Programın arayüzünde bulunan Windows Defender'i devre dışı bırak seçeneğine basalım. Bekleyelim.

Screenshot_4.png

5. Son olarak, sistemi yeniden başlatalım.

Screenshot_5.png

Buraya kadar okuyan herkese teşekkürlerimi bildirmek isterim.Bu rehberimde Windows Defender tek tıkla nasıl kapatılır ondan bahsettik. Hepiniz Allah'a emanet olun, hayırlı günler.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    26,5 KB · Görüntüleme: 1.104
Emeğine sağlık hocam. Yine güzel bir rehber yapmışsınız.

Hocam teşekkürler.

Dün açtığınız konu da cezalıydım sonunda arkadaşım @Steve Rogers söyledim rehberimi sizin konuya atsın. Çok şükür attı ve sizde sorununuzu çözdünüz. Tekrar sorun yaşamamanız dileği ile iyi günler dilerim.

Emeğine sağlık hocam. Yine güzel bir rehber yapmışsınız.

Teşekkür ederim hocam. Önceden yapmıştım görmemişsiniz sanırım :D. Yorum için teşekkür ederim hocam. Allah emanet ediyorum sizi. Küçük kardeşlerimin de alınlarından öpüyorum.

Herkese merhabalar. Bu rehberimde sizlere en kolay şekilde nasıl Windows Defender kapatırız onu göstereceğim. Eskiden yaptığım bir rehberde biraz zor olabiliyordu kapatması. Ama bu rehberimde göstereceğim uygulama sayesinde tek tıkla Windows Defender kapata bileceksiniz.

Öncelikle gereken programın ismi. Defender Control.

1. Programın ismine tıklayıp linke girelim ve download yazan yeşil kısma tıklayalım.

Defender Control.

Eki Görüntüle 635689

2. Yüklenen ZIP dosyasına sağ tıklayıp buraya ayıkla diyelim.

Eki Görüntüle 635698

3. Dosyanın içinde bulunan programı yönetici olarak çalıştıralım.

Eki Görüntüle 635700

4. Programın arayüzünde bulunan Windows Defender'i devre dışı bırak seçeneğine basalım. Bekleyelim.

Eki Görüntüle 635701

5. Son olarak, sistemi yeniden başlatalım.

Eki Görüntüle 635706

Buraya kadar okuyan herkese teşekkürlerimi bildirmek isterim.Bu rehberimde Windows Defender tek tıkla nasıl kapatılır ondan bahsettik. Hepiniz Allah'a emanet olun, hayırlı günler.
Adamsın reis eyvallah.

Defender indirmemi engelliyor. 😁
Daha kolay ve programsız kapatma yöntemi mevcut.

Masaüstüne yeni metin belgesi aç. Metin belgesi içine:
Bu kodu yapıştır:

Kod:
Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows Defender]

"DisableAntiSpyware"=dword:00000001

Farklı kaydet kısmından, ismini "update.reg" olarak değiştir ve kaydet. Çalıştır.

Daha kolay ve programsız kapatma yöntemi mevcut.

Masaüstüne yeni metin belgesi aç. Metin belgesi içine:
Bu kodu yapıştır:

Kod:
Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows Defender]

"DisableAntiSpyware"=dword:00000001

Farklı kaydet kısmından, ismini "update.reg" olarak değiştir ve kaydet. Çalıştır.
Hocam gerçekten sağolun.

Yeni konular

Geri
Yukarı