Her bütçeye uygun klavye önerileri

Makaleler
3
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese merhabalar. Oyuncu ekipmanı rehberi serimizin 2. partındayız. İsterseniz zaman kaybetmeden hemen başlayalım. Not: Favori sistemi halen devam etmektedir. Not2: Klavyeler biraz daha pahalı olduğu için bütçelerin arasını biraz daha açtım. Not3: Eklenmesini istediğiniz ürünleri aşağıya yazabilirsiniz eğer ben de kaliteli bulursam önerdiğiniz ürünleri eklerim. Not4: Yine eğer beğenirseniz "Beğen" butonuna basmayı, çok beğenirseniz imzanıza eklemeyi, beğenmediğiniz/eksik bulduğunuz bir yer olursa düzgün bir dille eleştirmeyi unutmayın! Not5: Bazı kaliteli klavyeleri koymadım örn: 150-350 TL arası klavyelerde bunun nedeni fiyatlarının çok uçuk olması bkz:Logitech G213

A4 Tech KB-28G
Redragon Xenica
Trust 22507 GXT 830-RW Avonn Aşağıdaki GXT 830 ile bu klavye aynı model. Sadece birisi 3 ayrı renk yanıyor, bu rainbow şekilde yanıyor.
Bloody B120 Buradaki favorim kesinlikle bu klavye. Kendisine verilen parayı sonuna kadar hakediyor. Çok sağlam, kaliteli bir klavye.
Trust 21234 GXT 830

Burada yine çok seçenek olduğu için birkaç tane favori ürünüm olacak.

Bloody B318
Bloody B328
Bloody B418
Asus Cerberus
Cougar Vantar RGB
Redragon Kumara F/P olarak bu klavye de çok iyi buradaki 3. favorim bu. Redragon ülkemizde pek olmasa da yurtdışında oldukça popüler bir marka bunun yanında kaliteli bir marka.
Kingston Hyperx Alloy Core RGB
Adata XPG Infarex K10
Trust 21808 GXT 890 Cada RGB İkinci favorim kesinlikle bu, forumda çok kişinin önermişiliği ve benim de çok önermişliğim var yine sağlam bir klavye.
Razer Cynosa Lite
Redragon Usas RGB
Bloody B740A Bu klavye indirimdeyken kaçırılmamalı buradaki birinci favorim bu.

Aslında böyle yüksek bir bütçede çok iyi klavyelerin olmaması ilginç. Yukarıdaki klavyeler daha F/P ürünler ama ben yine de bu bütçede önereyim.

HP Pavilion 500 3VN40AA
Bloody B640
Bloody B870R RGB LK2 RGB Hadi favorim bu olsun xD. Üstteki favori Bloody klavyenin RGB'si aslında bu da gayet alınabilir bir klavye.
HP Pavilion Gaming 800

Burada favori ürün olarak seçilecek pek de bir ürün yok.

MSI Vigor GK50
Corsair K68 RED LED
RAZER HUNTSMAN Buradaki favori ürünüm kesinlikle bu.
Razer Blackwidow

Logitech G512 Carbon
Corsair K68 RGB LED
Logitech G613
Asus Tuf K7 RGB Buradaki favori klavyem bu ne en pahalısı ne en ucuzu. :)
Asus ROG STRIX Scope RGB
Corsair K70 RGB MK.2
Logitech G815 Lightsync RGB

Daha fazla abartmaya da gerek yok. :D

Pazartesi günlük bu kadardı yarın kulaklık önerileriyle görüşmek üzere!

Herkese merhabalar. Oyuncu ekipmanı rehberi serimizin 2. partındayız. İsterseniz zaman kaybetmeden hemen başlayalım. Not: Favori sistemi halen devam etmektedir. Not2: Klavyeler biraz daha pahalı olduğu için bütçelerin arasını biraz daha açtım. Not3: Eklenmesini istediğiniz ürünleri aşağıya yazabilirsiniz eğer ben de kaliteli bulursam önerdiğiniz ürünleri eklerim. Not4: Yine eğer beğenirseniz "Beğen" butonuna basmayı, çok beğenirseniz imzanıza eklemeyi, beğenmediğiniz/eksik bulduğunuz bir yer olursa düzgün bir dille eleştirmeyi unutmayın! Not5: Bazı kaliteli klavyeleri koymadım örn: 150-350 TL arası klavyelerde bunun nedeni fiyatlarının çok uçuk olması bkz:Logitech G213

A4 Tech KB-28G
Redragon Xenica
Trust 22507 GXT 830-RW Avonn Aşağıdaki GXT 830 ile bu klavye aynı model. Sadece birisi 3 ayrı renk yanıyor, bu rainbow şekilde yanıyor.
Bloody B120 Buradaki favorim kesinlikle bu klavye. Kendisine verilen parayı sonuna kadar hakediyor. Çok sağlam, kaliteli bir klavye.
Trust 21234 GXT 830

Bloody B318
Bloody B328
Bloody B418
Asus Cerberus
Cougar Vantar RGB
Redragon Kumara F/P olarak bu klavye de çok iyi buradaki 3. favorim bu. Redragon ülkemizde pek olmasa da yurtdışında oldukça popüler bir marka bunun yanında kaliteli bir marka.
Adata XPG Infarex K10
Trust 21808 GXT 890 Cada RGB İkinci favorim kesinlikle bu, forumda çok kişinin önermişiliği ve benim de çok önermişliğim var yine sağlam bir klavye.
Razer Cynosa Lite
Redragon Usas RGB
Bloody B740A Bu klavye indirimdeyken kaçırılmamalı buradaki birinci favorim bu.

Aslında böyle yüksek bir bütçede çok iyi klavyelerin olmaması ilginç. Yukarıdaki klavyeler daha F/P ürünler ama ben yine de bu bütçede önereyim.

HP Pavilion 500 3VN40AA
Bloody B640
Bloody B870R RGB LK2 RGB Hadi favorim bu olsun xD. Üstteki favori Bloody klavyenin RGB'si aslında bu da gayet alınabilir bir klavye.
HP Pavilion Gaming 800

MSI Vigor GK50
Corsair K68 RED LED
RAZER HUNTSMAN Buradaki favori ürünüm kesinlikle bu.
Razer Blackwidow

Logitech G512 Carbon
Corsair K68 RGB LED
Logitech G613
Asus Tuf K7 RGB Buradaki favori klavyem bu ne en pahalısı ne en ucuzu. :)
Asus ROG STRIX Scope RGB
Corsair K70 RGB MK.2

Daha fazla abartmaya da gerek yok. :D

Elinize sağlık hocam.

Herkese merhabalar. Oyuncu ekipmanı rehberi serimizin 2. partındayız. İsterseniz zaman kaybetmeden hemen başlayalım. Not: Favori sistemi halen devam etmektedir. Not2: Klavyeler biraz daha pahalı olduğu için bütçelerin arasını biraz daha açtım. Not3: Eklenmesini istediğiniz ürünleri aşağıya yazabilirsiniz eğer ben de kaliteli bulursam önerdiğiniz ürünleri eklerim. Not4: Yine eğer beğenirseniz "beğen" butonuna basmayı, çok beğenirseniz imzanıza eklemeyi, beğenmediğiniz/eksik bulduğunuz bir yer olursa düzgün bir dille eleştirmeyi unutmayın! Not5: Bazı kaliteli klavyeleri koymadım örneğin: 150-350 TL arası klavyelerde bunun nedeni fiyatlarının çok uçuk olması bkz:Logitech G213

A4 Tech KB-28G
Redragon Xenica
Trust 22507 GXT 830-RW Avonn aşağıdaki GXT 830 ile bu klavye aynı model. Sadece birisi 3 ayrı renk yanıyor, bu Rainbow şekilde yanıyor.
Bloody B120 buradaki favorim kesinlikle bu klavye. Kendisine verilen parayı sonuna kadar hak ediyor. Çok sağlam, kaliteli bir klavye.
Trust 21234 GXT 830

Bloody B318
Bloody B328
Bloody B418
Asus Cerberus
Cougar Vantar RGB
Adata XPG Infarex K10
Trust 21808 GXT 890 Cada RGB ikinci favorim kesinlikle bu, forumda çok kişinin önermişiliği ve benim de çok önermişliğim var yine sağlam bir klavye.
Razer Cynosa Lite
Redragon Usas RGB
Bloody B740A bu klavye indirimdeyken kaçırılmamalı buradaki birinci favorim bu.

HP Pavilion 500 3VN40AA
Bloody B640
Bloody B870R RGB LK2 RGB hadi favorim bu olsun xd. Üstteki favori Bloody klavyenin RGB'si aslında bu da gayet alınabilir bir klavye.
HP Pavilion Gaming 800

MSI Vigor GK50
Corsair K68 RED LED
RAZER HUNTSMAN buradaki favori ürünüm kesinlikle bu.
Razer Blackwidow

Logitech G512 Carbon
Corsair K68 RGB LED
Logitech G613
Asus Tuf K7 RGB buradaki favori klavyem bu ne en pahalısı ne en ucuzu. :)
Asus ROG STRIX Scope RGB
Corsair K70 RGB MK.2

Daha fazla abartmaya da gerek yok. :D.

Selamlar 250 TL bütçeye hangi klavyeyi önerirsiniz?
Rainbow aydınlatma değil de RGB olsa daha iyi olur.
Red Switch olursa iyi olur (Blue Switch'e de okeyim).

Selamlar 250 TL bütçeye hangi klavyeyi önerirsiniz?
Rainbow aydınlatma değil de RGB olsa daha iyi olur.
Red Switch olursa iyi olur (Blue Switch'e de okeyim).
Rehbere bakabilirsiniz. İstekleriniz doğrultusunda kalteli bir klavye yok. Bloody B418 Infrared Switch Light Strike Işıklı Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
0-100 arasını biraz daha düşük tutarsanız daha güzel olabilir, bazıları için 70 TL bile fazla olabiliyor.
Hocam bunlardan daha ucuz Rampage var ona da ben güvenmem.

Geri
Yukarı