Rehber Her bütçeye uygun kulaklık önerileri

Merhabalar, bana 600 TL'ye kadar, mikrofonu Twitch yayınlarında/normal kullanımda dip ses yapmayan (arka plan seslerini alması sorun değil ama kaliteli olması kâfi) bir kulaklık önerebilecek biri(leri) var mıdır? Gerçekten aradım taradım ama uyguna bulamadım. HyperX Quadcast'i maalesef belli başlı nedenlerden ötürü satmak zorunda kaldığım için böyle bir kulaklık arayışındayım.
NOT: Duruma göre maksimum 700 TL'ye kadar çıkabilirim ancak, fazlası imkânsız.

Merhabalar, bana 600 TL'ye kadar, mikrofonu Twitch yayınlarında/normal kullanımda dip ses yapmayan (arka plan seslerini alması sorun değil ama kaliteli olması kâfi) bir kulaklık önerebilecek biri(leri) var mıdır? Gerçekten aradım taradım ama uyguna bulamadım. HyperX Quadcast'i maalesef belli başlı nedenlerden ötürü satmak zorunda kaldığım için böyle bir kulaklık arayışındayım.
Bunu önerebilirim: Cooler Master MH630 Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe @enonertetanem

MH630 iyi bir öneri. Ses HS60'dan kötü olsa da mikrofon o bütçede güzeldir.

SteelSeries Arctis 3 kullanan var mı? Bu kulaklığı satın almak istiyorum ama müzik dinlerken karşıya müzik sesi verme hatası varmış?

HS Serisi alınmaz HS 60 Pro hariç. Trust kulaklık alınmaz. Mikrofonları çok çabuk bozuluyor. Razer Kraken X güzel lakin Lite modeli gene tercih edilmez. Cloud Stinger ses kalitesi olarak iyi ama Bass olarak çok yeterli değil. Değiştirilebilir çok ürün var, araştırılarak daha iyisi yapılabilir. Ama eline sağlık gene de.
Pro modelleri daha kötü. HS60'da mikrofonu ve sesi daha kötü. HS50'de de sesi mahvolmuş. Fiyatları şuanki kadar yüksek olmasa alabileceğiniz iyi bir kulaklık HS50/60.
SteelSeries Arctis 3 kullanan var mı? Bu kulaklığı satın almak istiyorum ama müzik dinlerken karşıya müzik sesi verme hatası varmış?
MH751/752 bakmanı tavsiye ederim. Arctis 3'den daha iyi.
Mikrofonu tadımı kaçırdı biraz.

Rampage Drop Plus var ama onu isteyeceğinizi sanmam. İsterseniz bakın. Stinger da var mikrofonu iyi ve rahat.

Rampage Fury X baktım esasında ben de az önce fakat, içimde bir tedirginlik var tabii ki her zamanki gibi Rampage olduğu için. Siz nasıl buluyorsunuz bu kulaklığı? Denediğinizi düşünmüyorum ama dış bakış olarak soruyorum sadece.

Fiyat güncellemesi gelebilir mi?

Rampage Fury X baktım esasında ben de az önce fakat, içimde bir tedirginlik var tabii ki her zamanki gibi Rampage olduğu için. Siz nasıl buluyorsunuz bu kulaklığı? Denediğinizi düşünmüyorum ama dış bakış olarak soruyorum sadece.

Bence hiç orijinal değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı