Her bütçeye uygun kulaklık önerileri

@enonertetanem
Hocam teşekkür ederim ilginiz için ses kartlı bir model ya da usb girişli bir ürün önerebilir misiniz alternatif ve fiyat kovalarken yardımcı olması adına, artık hangisi düşerse uyguna. Birde en önemlisi şu; anakartım eski (msi z97 pc mate ve sanırsam ALC887 yanlışım yoksa) ve bu kulaklığı besleyebileceğinden ve kaliteli bir ses verebileceğinden şüpheliyim(anakartımdan dolayı) bunun yanına ilerleyen zamanlarda bir ses kartı almak gerekli mi?
Birde bilgim olmadığından soruyorum bu bazı kulaklıklar var USB girişili ama RGB'li değiller ve uçlarında ses kartları yok bu kulaklıkların içlerinde mi oluyor ses kartları yoksa hayal mi kuruyorum nedir usb yapmalarının amacı ses kartı yoksa içlerinde?
Benim için sesin kalitesi ve yüksekliği önemli sonrasında da tabiki konforu ve dayanıklılığı, tasarımı pek umrumda değil.
Bu önerdiğiniz kulaklık Corsair Void Elite Surround ve MH650'den daha mı iyi ses konusunda acaba hem oyun hemde müzik açısından? Son olarakta Razer BlackSharklar hakkında düşünceniz nedir?

Mikrofonu daha iyi ve çıkartılabilen kablosu var. MH630 daha iyi bir seçim gibi. Cloud Stinger bana göre biraz daha rahattı ama bu tercih sadece.

Şu an masaya monteli güzel bir mikrofon alma fikri de oluştu bende, daha temiz ses kaydederim diye düşünüyorum. Yine dara düştüm, bununla alakalı bir konu açayım karışacak buralar.

Teşekkür ederim.

Hocam şu tarz sitelerden daha uyguna şöyle bir şey nasıl olur?

MH751 VE MH752 çok önermişsiniz bir çok konularda gördüm ama stok yok ve geldiğinde de fiyatı fırlayacak gibi bir his var içimde nedense. Son olarakta bu tarz bir alışverişte yapmak istemiyorum geçmişte bir sıkıntı yaşamıştım biraz uğraşmak zorunda kalmıştım. Kafam rahat olsun istiyorum :))
Kulaklık önerilerinize açığım ama :))

MH751 VE MH752 çok önermişsiniz bir çok konularda gördüm ama stok yok ve geldiğinde de fiyatı fırlayacak gibi bir his var içimde nedense. Son olarakta bu tarz bir alışverişte yapmak istemiyorum geçmişte bir sıkıntı yaşamıştım biraz uğraşmak zorunda kalmıştım. Kafam rahat olsun istiyorum :))
Kulaklık önerilerinize açığım ama :))
Aslında ben alıp kullanmadım ama yurt dışı dahil çok fazla öneri yapan gördüm. Ben de o yüzden değerlendirilmesi açısından yolluyorum. Konuyu başlatan arkadaşımızın da önerisi olduğunu görüyoruz.

Stok ara ara yok olup tekrar geliyor bu kulaklığı pek anlamış değilim. :) Sıkıntı yaşamanıza üzüldüm. Yani belki istanbulda olup değerlendirmek isteyen vardır diye yollamıştım. Belki deneyip elden almak açısından Cloud Silver'dan daha iyi olacağını düşündüğümden yolladım. Ama tabi tercih sizin.

Cloud Silver'ı indirimli zamanlarda aldığımdan bu paraları verince ister istemez daha üst seviye kulaklıkların alınmasından yana tavır gösteriyorum. Geçmiş fiyatlarını bildiğimden şu an ki fiyatlarını hak etmediklerini düşündüğüm için olsa gerek.

@Homer00 O razer kulaklığı çok hypelanmış. O kadar iyi değil. USB olanlarda kendi ses kartını kullanıyor. Cloud Silver o bütçede en iyisi ama işi garantiye almak istiyorsan MH650 olur.

Şu an masaya monteli güzel bir mikrofon alma fikri de oluştu bende, daha temiz ses kaydederim diye düşünüyorum. Yine dara düştüm, bununla alakalı bir konu açayım karışacak buralar.

Teşekkür ederim.
T669 araştırabilirsin.

Hocam şu tarz sitelerden daha uyguna şöyle bir şey nasıl olur?

Satıcı güvenilirse olur da ben 2. el ürünler ile deneyimli değilim. Stokların da ne zaman geleceği belli değil gibi.

@Homer00 O razer kulaklığı çok hypelanmış. O kadar iyi değil. USB olanlarda kendi ses kartını kullanıyor. Cloud Silver o bütçede en iyisi ama işi garantiye almak istiyorsan MH650 olur.

T669 araştırabilirsin.

Satıcı güvenilirse olur da ben 2. el ürünler ile deneyimli değilim. Stokların da ne zaman geleceği belli değil gibi.
Açıkçası kulaklıkta ikinci el ben de önermem ama sıfır yazınca fiyatı da uygun görünce yolladım. Tabi açılmış ürün sıfır olmaktan çıkar sonuç olarak.

Cooler Master'ın sitesinden ürüne baktım ürün 7.1 ve usb girişli teşekkür ederim öneriniz için, bir sorum var tekrar dediğinizi tam anlayabilmek adına :))
MH650'nin ses kartı var mı?
Ses kalitesinden memnun olduğunuzdan önerdiğinizin farkındayım peki dayanıklılığı hakkında bir fikriniz var mı acaba? MH650'lerin malzeme kalitesi biraz güven vermiyor mu desem ya da korkutuyor mu desem bilemedim, plastik kısımları çok ucuza kaçılmış gibi geliyor eskiden kullandığım logitech g430a çok benzettim :))
750-800 arasında olan diğer kulaklıklara göre biraz malzeme kalitesi konusunda soru işaretleri bıraktı bende. Corsair Void, mh751,752 ya da HyperX Cloud Silver kadar sağlam değil hissiyatı veriyor. Sesi konusunda insanlar memnun kalmış gibi görünüyor ama totalinde dayanıklılık, ses kalitesi ve konfor bunların hepsine baktığımızda bu fiyatı gerçekten hakediyor mu?
@enonertetanem

Cooler Master'ın sitesinden ürüne baktım ürün 7.1 ve usb girişli teşekkür ederim öneriniz için, bir sorum var tekrar dediğinizi tam anlayabilmek adına :))
MH650'nin ses kartı var mı?
Ses kalitesinden memnun olduğunuzdan önerdiğinizin farkındayım peki dayanıklılığı hakkında bir fikriniz var mı acaba? MH650'lerin malzeme kalitesi biraz güven vermiyor mu desem ya da korkutuyor mu desem bilemedim, plastik kısımları çok ucuza kaçılmış gibi geliyor eskiden kullandığım logitech g430a çok benzettim :))
750-800 arasında olan diğer kulaklıklara göre biraz malzeme kalitesi konusunda soru işaretleri bıraktı bende. Corsair Void, mh751,752 ya da HyperX Cloud Silver kadar sağlam değil hissiyatı veriyor. Sesi konusunda insanlar memnun kalmış gibi görünüyor ama totalinde dayanıklılık, ses kalitesi ve konfor bunların hepsine baktığımızda bu fiyatı gerçekten hakediyor mu?
@enonertetanem
Corsair Void malzeme kalitesi kötü ve fiyatını hiç hak etmiyor. Void dışında kulaklığı yerden yere vurmazsan çoğunlukla bu bütçedeki kulaklıklar yeterince dayanıklı. USB girişli kulaklıklarda USB'ye hangi amfi/dac koyulmuşsa onu kullanıyorsunuz ve bunlar normalde çok iyi olmuyor ama anakartı çok eski olanlar veya laptop kullananlara yararlı/faydalı oluyor.

Bu ekonomide hiçbir şey şuanki fiyatını hak etmiyor dediğim gibi ama yapacak bir şey yok. MH650 sizin için daha uygun bir seçim olacaktır Cloud Silver genel olarak daha iyi olsa da.

Pekala hocam teşekkür ederim.
Satın almadan önce HS60 ya da HS60 Pro 700tl altına inerse yine de MH650 almak mantıklı mı olur yoksa HS60/HS 60 pro tarafına yönelmek mi daha mantıklı olur?
Yorum yazmadan önce bir çok konuya baktım o konularda da yine sizi Corsair Voidlere negarif yorum yaparken görmüştüm bu kadar karşıysanız gerçekten bir bildiğiniz ve yaşanmışlığınız var gibi, aksine bende çok kaliteli buluyordum ve tasarımı çok hoşuma gidiyordu ama riske atmak istemiyorum dürüst olmak gerekirse. Satın aldıktan sonra kafam rahat olsun istiyorum o yüzden Cloud Silver daha iyi olsada diğer öneriniz olan MH650'yi alacağım. Satın alıncaya kadar rehberinizi takipte olacağım teşekkür ederim tekrardan.
@enonertetanem

Yeni konular

Geri
Yukarı