Her bütçeye uygun kulaklık önerileri

Hocam denemeden görülmez diye tahmin ediyorum ama eski bilgilsayarımda 3.5 girişlerini kullandığımda statik sesleri geldiği için şu ürünü almıştım Ugreen USB 2.0 Harici Stereo Ses Kartı - MaxiTekno

Şu an B450 Msi Tomahawk anakartım var. Sizce direk anakarta mı takmalıyım kulaklığı yoksa bu kartla mı kullanayım ?
Hiçbir şeye gerek yok. Böyle kulaklıklar güç gerektirmiyor, anakartın sorun çekmez.

Sorun çıkarsa kasanın arkasına/anakarta bağlarsın.
GSP 300, Cloud Silver'dan iyi midir?
Evet.

Hem Bluetooth ve Wireless yazılım gerektirmeden uyumlu bir cihazda ekleseydiniz keşke baz istasyonuna sahip kulaklıklarda var kayıpsız ve kaliteli. Sırf fiyatına göre olmasın belki ihtiyaca göre bir ürün tavsiyesi eklenmeliydi ve önerdiğiniz kulaklıkların keşke detaylı bir içerik açıklaması yapsaydınız insanlar en azından anakarta göre seçim yapabilirdi.

oyuncu ekipmanları tavsiyeleri – Ekim 2020 rehberini takip etmelerini tavsiye edebilirim.

Her anakartın üstünde mütevazı bir kulaklık çıkışı bulunur. Fakat atıyorum 32 ohm için 500mW veren gibi coşkun anakartlar bilmiyorum bulunur mu. Kulakiçi kulaklıkların çoğu için sorun yok. Ama kafaüstü için hariçten amfi şart. İncelemesini bugün bitirdiğim Fiio A3 bile laptopa bağlayınca kafaüstü için yeterli.
kulakligim.net inceleme sitesini takipte kalınız.

Her anakartın üstünde mütevazı bir kulaklık çıkışı bulunur. Fakat atıyorum 32 ohm için 500mW veren gibi coşkun anakartlar bilmiyorum bulunur mu. Kulakiçi kulaklıkların çoğu için sorun yok. Ama kafaüstü için hariçten amfi şart. İncelemesini bugün bitirdiğim Fiio A3 bile laptopa bağlayınca kafaüstü için yeterli.
kulakligim.net inceleme sitesini takipte kalınız.
Bence değil. Bazı audiophile kulaklıklarda her zaman gerekli olur ama çoğu oyuncu kulaklıklarında ve audiophile kulaklıklarında gerek yok. Paran varsa tabii ki de almalısın ama.

Çoğu kişinin Apple Dongle aldığını duydum ve gerçekten çok iyi bir DAC'mış. Amfisi de çoğu kulaklık için iyiymiş ama US versiyonu EU versiyonundan daha iyi yani her türlü zor güçlendirilen veya dip sesi olan kulaklıklarda amfi/dac almamız lazım.

Meizu Hifi veya FX X6 çoğu kulaklık için yeterli olması lazım ama HD600 gibi kulaklıklar alınacaksa paraya kıyıp FiiO K5 gibi amfi/dac alınması lazım.

Bence değil. Bazı audiophile kulaklıklarda her zaman gerekli olur ama çoğu oyuncu kulaklıklarında ve audiophile kulaklıklarında gerek yok. Paran varsa tabii ki de almalısın ama.

Çoğu kişinin Apple Dongle aldığını duydum ve gerçekten çok iyi bir DAC'mış. Amfisi de çoğu kulaklık için iyiymiş ama US versiyonu EU versiyonundan daha iyi yani her türlü zor güçlendirilen veya dip sesi olan kulaklıklarda amfi/dac almamız lazım.

Meizu Hifi veya FX X6 çoğu kulaklık için yeterli olması lazım ama HD600 gibi kulaklıklar alınacaksa paraya kıyıp FiiO K5 gibi amfi/dac alınması lazım.
Yeterli demiştim. Doldurur taşırır değil. En kötüsü ses alabilirsiniz. Ama mesela bir planar magnet Hifiman he400s içinde dahi 4000mW verebilecek şu anki kurla neredeyse 10bin liralık amfi gerekir. Halbuki cep telefonundan bile iyi kötü ses alınabiliyordu.

Corsair ile Cooler Master kulaklıkları arasında seçim yapmak istiyorum çünkü en çok o kulaklıklar ilgimi çekti. Öncelikle stereo tipi ve jak bağlantılı olmasını istiyorum. Mümkünse kablo üzerinden ses kumandası olması lazım ama Windows sesini değil kulaklığın kendi sesini kısıp yükseltmesi lazım. Kablo uzunluğu en az 1.8 metre olmalı. Kulak ve kafa yastıkları da konforlu olmalı. Kulaklığın genel yapısı esnek olmalı. Yüksek seslerde bozulma olmamalı. Bu şartlara göre hangi markanınkini tercih etmeliyim?

Corsair ile Cooler Master kulaklıkları arasında seçim yapmak istiyorum çünkü en çok o kulaklıklar ilgimi çekti. Öncelikle stereo tipi ve jak bağlantılı olmasını istiyorum. Mümkünse kablo üzerinden ses kumandası olması lazım ama Windows sesini değil kulaklığın kendi sesini kısıp yükseltmesi lazım. Kablo uzunluğu en az 1.8 metre olmalı. Kulak ve kafa yastıkları da konforlu olmalı. Kulaklığın genel yapısı esnek olmalı. Yüksek seslerde bozulma olmamalı. Bu şartlara göre hangi markanınkini tercih etmeliyim?
HS35 veya Tronsmart Sono.

Yeni konular

Geri
Yukarı