Her bütçeye uygun kulaklık önerileri

50 TL'ye bulabilirim diye gelmiştim üzdü biraz.
Eğer letgo sahibinden vs kollarsanız arada bir bu klasik kulaklığı 50 civarına düşmüş görebilir ve aldığınız günle bu tavsiyeyi veren bana şükredersiniz 😅

Eğer letgo sahibinden vs kollarsanız arada bir bu klasik kulaklığı 50 civarına düşmüş görebilir ve aldığınız günle bu tavsiyeyi veren bana şükredersiniz 😅
Ooo, KSC75 gibi iyidir. Bir ara denemek istiyordum da ülkede ikisi 450 TL gibi bir şeydi. Diğer sitelerde de iyi bir fiyatını bulamadığımı hatırlıyorum.

Ooo, KSC75 gibi iyidir. Bir ara denemek istiyordum da ülkede ikisi 450 TL gibi bir şeydi. Diğer sitelerde de iyi bir fiyatını bulamadığımı hatırlıyorum.

Linkte aşağıda KpH30I görürsünüz. O çok yeni model ve bence itiraf edelimki Portaprodan daha "tam". Bununla kıyaslayıp Hifiman HE400i'sini bile bırakan var. Yabancı bir gruptan arkadaşım. Amazon.com'dan 500TL vermeden alınabilir.

Merhaba!
Razer Tiamat 2.2 v2 kulaklığımı iade etmem ile yeni bir kulaklık arayışına girdim. Araştırmalarım sonucunda 400 TL bandındaki kulaklıklar içerisinde Corsair HS35 ve HyperX Cloud Stinger Core arasında kaldım.
Bu iki kulaklık arasından veya bunların haricinde hangi kulaklığı tercih etmeliyim?

Merhaba!
Razer Tiamat 2.2 v2 kulaklığımı iade etmem ile yeni bir kulaklık arayışına girdim. Araştırmalarım sonucunda 400 TL bandındaki kulaklıklar içerisinde Corsair HS35 ve HyperX Cloud Stinger Core arasında kaldım.
Bu iki kulaklık arasından veya bunların haricinde hangi kulaklığı tercih etmeliyim?
Bütçeni yükseltebiliyor musun?

Çok pahalı hocam ya, HMM demesekte olur sanırım :D.
Merak etme, PC veya telefonda sorun çekmezsin. Tabii amfi veya dac bunları daha iyi yapar ama sana önerdiğim kulaklıklarda çok fark olmaz. Sonuçta çok güç gerektirmiyorlar.

Meizu Hifi Pro iyidir, ona bakabilirsin ama gerekli değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı