Her bütçeye uygun kulaklık önerileri

Çok sıcak tutmasın. Open Back kısmı fark etmez ya.

Yurtdışından geliyor çünkü ülkede yok. Ülkedeki 2500-2000 TL'ye satılan kulaklıklardan daha iyi ama.

Game One ve Game Zero, bunlara ne diyorsunuz?
Olmaz.

türkiyede bulabileceğim birşey varmı malum pandemi vesaire var
Game One, PC37X’in aynısı da ülkede çok daha pahalıya geliyor diye önermedim. İlla ki ülkeden alacaksan resmi sitelerinden almanı öneririm:

İyi bir ses kartın olduğu için ses kalitesi daha da iyi olacaktır, güzel kombinasyon.

Game One, PC37X’in aynısı da ülkede çok daha pahalıya geliyor diye önermedim. İlla ki ülkeden alacaksan resmi sitelerinden almanı öneririm:

İyi bir ses kartın olduğu için ses kalitesi daha da iyi olacaktır, güzel kombinasyon.

beyerdynamic DT 797 şöyle bir kulaklık buldum bunun için herhangi bir yorumun olur mu? Ses kartına uyumlu kulaklık neredeyse kalmamış hiç piyasa popülerizm e köle olmuş. Doğru düzgün bir oyuncu kulaklığı bulmak gerçekten çok zor.​

beyerdynamic DT 797 şöyle bir kulaklık buldum bunun için herhangi bir yorumun olur mu? Ses kartına uyumlu kulaklık neredeyse kalmamış hiç piyasa popülerizm e köle olmuş. Doğru düzgün bir oyuncu kulaklığı bulmak gerçekten çok zor.​

Sennheiser PC 350 veya bu ?​

beyerdynamic DT 797 şöyle bir kulaklık buldum bunun için herhangi bir yorumun olur mu?
Reis sen onu nerden buldun ya? :D Maalesef onun hakkında hiçbir fikrim yok.

Sennheiser PC 350 veya bu ?
PC 350'nin ses kalitesi/müzik performansı HD 559'dan daha kötü deniliyordu yanlış hatırlamıyorsam. Game One da zaten HD559'nin oyuncu kulaklığı haline getirilmişi dersek her türlü Game One bence.

Ses kartına uyumlu kulaklık neredeyse kalmamış hiç piyasa popülerizm e köle olmuş.
Ses kartına Game One uyumlu diye biliyorum, ne demek istediğini anlamadım burada.

Reis sen onu nereden buldun ya? :D maalesef onun hakkında hiçbir fikrim yok.

PC 350'nin ses kalitesi/müzik performansı HD 559'dan daha kötü deniliyordu yanlış hatırlamıyorsam. Game One'da zaten HD559'nin oyuncu kulaklığı haline getirilmişi dersek her türlü Game One bence.

Ses kartına Game One uyumlu diye biliyorum, ne demek istediğini anlamadım burada.

Hocam tavsiye ettiğiniz gibi Tronsmart Sono kulaklığını aldım ses iyi, mikrofon iyi fakat 2-3 saatlik kullanımdan sonra kulaklarım felç oluyor bayağı acıtıyor.

Hocam tavsiye ettiğiniz gibi Tronsmart Sono kulaklığını aldım ses iyi, mikrofon iyi fakat 2-3 saatlik kullanımdan sonra kulaklarım felç oluyor bayağı acıtıyor.
Zamanla kulaklığın gevşemesi veya alışman gerekebilir. Acıyınca çıkar, 10-5 dakika bekletip acı geçince yeniden takabilirsin.

Kulaklarının acımaması ve kulaklığın daha çabuk gevşemesi/genişlemesi için kullanmadığın zamanlarda koltuk kenarı gibi bir yere yerleştirmen yararlı olabilir.

Geri
Yukarı