Her bütçeye uygun kulaklık önerileri

Bütçem 300 TL. hs35 düşünüyorum ama o da USB kablo değil. Benim laptop mikrofon ve hoparlör 2 ayrı giriş var, bir de dönüştürücü almam gerek sanırım. Ne önerirsiniz bana? USB giriş istiyorum.

Bugün 1400 liraya Arctis 7 ( 2019 ) siparişi vereceğim galiba. O civarlarda kablosuz oyuncu kulaklığı öneriniz varsa alabilirim yine de. Arctis 7 hakkında da olumsuz yorum görmedim neredeyse.

ASUS TUF Gaming H7 Sarı 7.1 Surround Oyuncu Kulaklık | ITOPYA hocam normalde HyperX Cloud Stinger Core alacaktım ama bütçemi genişletip bunuda alabilirim. Fikriniz nedir çok iyi yorum göremedim kulaklıkla ilgili? Bu arada önceliğim kulaklığın rahat olması.

Ekleme: Sennheiser HD400S 450TL olmuş aynı zamanda fakat fikrim yok.
Hocam saatlerce kulakta kalacak, oyun, basslı müzik için öneriniz nedir? Bütçe 800TL civarı.
Ses kartı Realtek® ALC1150 codec.
Ekleme: Yaklaşık 6 senedir ASUS Cerberus kullanıyorum artık soyulmaya başladı ve mikrofonu bozuldu kısacası ömürlük kullanan birisiyim.

Bunu al ama ses kartını kullanma, bir Y splitter alıp kullanmanı öneririm.

Bugün 1400 liraya Arctis 7 ( 2019 ) siparişi vereceğim galiba. O civarlarda kablosuz oyuncu kulaklığı öneriniz varsa alabilirim yine de. Arctis 7 hakkında da olumsuz yorum görmedim neredeyse.

@enonertetanem Hocam bütçem en fazla 350TL bu fiyata alabileceğim en iyi kulaklık nedir? FPS tarzı oyunlar ve Online dersler için almak istiyorum.

bütçem 300 hs35 dusunuyorum ama oda usb kablo degil benim laptop mik ve hoporlor 2 ayri giris var birde donusturucualmam gerek sanirim ne oneririsiniz bana uab giris istiyorum
Üstteki linkten HS35 alabilirsin, yanında dönüştürücü ile geliyor.

Bunu al ama ses kartını kullanma, bir y splitter alıp kullanmanı öneririm.

Üstteki linkten HS35 alabilirsin, yanında dönüştürücü ile geliyor.

Yukarıda birisi karşıya ses iletme problemi var demiş böyle bir sorun var mı?

@enonertetanem Hocam HS50 Pro mu Cloud Stinger mı çok arada kaldım.Yabancı kulaklık inceleme sitelerinde HS50 Pro'nun bir adım önde olduğunu söylüyorlar ses kalitesi bakımından.Stinger'ın low-mid performansının düşük olduğunu belirtmişler.

Yukarıda birisi karşıya ses iletme problemi var demiş böyle bir sorun var mı?
Bende öyle bir şey olmadı, kesin bir şey söyleyemem maalesef.

@enonertetanem Hocam HS35'e baktım olumlu yorumlar oldukça var. Ben CS:GO oynadığım için sanal 7.1'li bir kulaklık almayı düşünüyorum. HS35'de yok benim aklımdaki kulaklık ise
https://www.hepsiburada.com/gamepow...MI_MmTxpOb7QIVjeN3Ch1qEgsDEAAYAiAAEgJ7SvD_BwE budur. Sizse hangisini almalıyım?
7.1 hiçbir işine yaramaz, HS35 al.

@enonertetanem Hocam HS50 Pro mu Cloud Stinger mı çok arada kaldım.Yabancı kulaklık inceleme sitelerinde HS50 Pro'nun bir adım önde olduğunu söylüyorlar ses kalitesi bakımından.Stinger'ın low-mid performansının düşük olduğunu belirtmişler.
Bana göre Stinger, normal HS50 desen HS50 derdim ama Pro’nun performansı hiç iyi değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı