Her bütçeye uygun kulaklık önerileri

Bunu al ama ses kartını kullanma, bir Y splitter alıp kullanmanı öneririm.

Üstteki linkten HS35 alabilirsin, yanında dönüştürücü ile geliyor
ben mavisini aldin teknoseyir inceleme videosunu izledim donusturucu sadece siyahtac cikiyor diyor suan kargoda geliyor mavisi bu dogrumu acaba cok sacma
ben mavisini aldin teknoseyir inceleme videosunu izledim donusturucu sadece siyahtac cikiyor diyor suan kargoda geliyor mavisi bu dogrumu acaba cok sacma
hs 35 aldim

Hayda, gerçekten de yine stoklar bitmiş.

O zaman Cloud Alpha alabilirsin, üzmez.

Yineliyorum ama kusura bakmayın. HyperX Cloud Alpha almayı düşünüyorum gibi. Tek endişem müzik performansı ve basslar. Sanırım bu fiyat bandında MH752 stoklarda kalmadığı için daha iyisi yok. Stokların ne zamana yenileneceği hakkında bir fikriniz var mıdır?

Yineliyorum ama kusura bakmayın. HyperX Cloud Alpha almayı düşünüyorum gibi. Tek endişem müzik performansı ve basslar. Sanırım bu fiyat bandında MH752 stoklarda kalmadığı için daha iyisi yok. Stokların ne zamana yenileneceği hakkında bir fikriniz var mıdır?
Hiçbir fikrim yok maalesef. Önceden bir bitti sanırım 1 ay kadar gelmedi. Bu sefer belki de biraz daha uzun sürer ama dediğim gibi bilmiyorum.

Alpha da üzmez. GSP300’ü de takip edebilirsin, indirime girerse ya da girdiyse Alpha yerine almanı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı