Her bütçeye uygun kulaklık önerileri

@enonertetanem Merhaba Hocam Anakartım Tuf b450 pro gaming kulaklık yeni almıştım 3-4 seferde mikrofondan uçak kalkma sesleri gelmeye başladı kullandığım kulaklık logitech g231 aldığıma pişmanım.Ben kablosuz kulalık tavsiyesi alabilirmiyim max 800 tl bütçem var genelde oyun ve discord için istiyorum

SteelSeries Arctis 1 Wireless - Kablosuz Oyun Kulaklık - USB-C Kablosuz - Çıkarılabilir ClearCast Mikrofon - PC, PS4, PS5 Nintendo Switch, Android için: Amazon.com.tr

Bu kulaklık nasıl tavsiye edermisiniz?
@enonertetanem

cloud stringer kulaklık geldi. Y kablo ile bağladığımda arkada bulunan sesler kesiliyor. Mikrofonun ses seviyesi düşüyor. Diğer türlü direkt laptopa bağlıyorum o zaman ses seviyesi bariz yükseliyor. Ama Arkada mouse tıklamalarım klavye tıklamalarım geliyor net bir şekilde. Ayırıcı kablo olmadan gürültüleri nasıl engellerim ?
Yazdığım yorumu düzenleyemiyorum cloud stringer alan arkadaşlar için yazıyorum bunu. Y kablo ile bağladığınızda gürültü önleme çalışıyor ama mikrofon sesiniz bir tık düşüyor. Ses ayarlarından mikrofon özelliklerinde mikrofon basını 10 db yapın. Ayrıca kulaklığın kendi sesi çok düşük. Onu da Letasoft Sound Booster adlı program ile yükselttim.

2-3 bin arası kablosuz en iyi sorunsuz oyuncu kulaklığı arıyorum. Önerielriniz var mı? Arctis Wireless Pro almak ıstıyorum ama beyaz ses sorunu varmış. Kablolu alırsam neyi önerirsiniz. Teşekkür ederim.

@enonertetanem Gigabyte Aorus B450 Elite anakartım var. Bana cooler master harici, crosstalk yapmayacak bir kulaklık önerebilir misin? Sennheiser Game One 1650 TLye düşmüş, alınır mı acaba?

kulaklık alacağım ama james donkey 008 ve james donkey 720 arasında kaldım yardım ederseniz sevinirim, hangisi daha iyi?

Y kablo ile bağladığınızda gürültü önleme çalışıyor ama mikrofon sesiniz bir tık düşüyor.
Bende de biraz düşüyor ama az. Gelen splitter ile birkaç faktör neden oluyor. Crosstalk veya arkadaki sesleri alma bende olmadı diye sende olmayacak gibi bir şey yok bir de. İhtimali kişiden kişiye değişiyor.
Ayrıca kulaklığın kendi sesi çok düşük.
Emin misin? Ben de gayet yeterli yükseklikte. Sen laptop kullanan arkadaş mıydın?

@enonertetanem Gigabyte Aorus B450 Elite anakartım var. Bana cooler master harici, crosstalk yapmayacak bir kulaklık önerebilir misin? Sennheiser Game One 1650 TLye düşmüş, alınır mı acaba?
Dostum, bu sadece kulaklığın dizaynına bağlı değil. Birçok faktöre daha bağlı, diğer kulaklıklarda da yaşama şansın var. Anlayacağın bu sadece CM kulaklıklarında olmuyor.

O kadar verebiliyorsan tabii ki de, piyasadaki en iyi oyuncu kulaklığı.
kulaklık alacağım ama james donkey 008 ve james donkey 720 arasında kaldım yardım ederseniz sevinirim, hangisi daha iyi?
Bütçe?
2-3 bin arası kablosuz en iyi sorunsuz oyuncu kulaklığı arıyorum. Önerielriniz var mı? Arctis Wireless Pro almak ıstıyorum ama beyaz ses sorunu varmış. Kablolu alırsam neyi önerirsiniz. Teşekkür ederim.
Bir o var bir de GSP670 var, deneyerek seçmelisin. Bir de o “beyaz ses” white noise sanırım, çoğu kablosuz kulaklıkta var.

Bende de biraz düşüyor ama az. Gelen splitter ile birkaç faktör neden oluyor. Crosstalk veya arkadaki sesleri alma bende olmadı diye sende olmayacak gibi bir şey yok bir de. İhtimali kişiden kişiye değişiyor.

Emin misin? Ben de gayet yeterli yükseklikte. Sen laptop kullanan arkadaş mıydın?

Dostum, bu sadece kulaklığın dizaynına bağlı değil. Birçok faktöre daha bağlı, diğer kulaklıklarda da yaşama şansın var. Anlayacağın bu sadece CM kulaklıklarında olmuyor.

Bütçe?

Bir o var bir de GSP670 var, deneyerek seçmelisin. Bir de o “beyaz ses” white noise sanırım, çoğu kablosuz kulaklıkta var.
Evet monster abra a5 13.1.1 kullanıyorum. Rainbow six siege girdiğimde ses 100 de olsa bile ses kasmak zor, yeterli gelmiyor. Laptopun kendi ses programı var sound blaster 5 orada smart volume diye bir ayar var onu açtığımda ses bariz yükseliyor ama bu seferde mikrofona etki ediyor, sesini boğuyor. Bende o ayarı komple kapatıp harici bir program indirip ana sesi % 250 seviyesine çektim. Sorun kalmadı. Sesi az gelen arkadaşlar deneyebilir. Kulaklığa gelecek olursak tasarımı ve kalitesini beğendim. Bu dediğim ayarı yaptıktan sonra rekabetçi oyunlarda çok rahat bir şekilde ses kasabiliyorsun. Öneri için teşekkür ederim :)

Bütçe?

Bu white noise sorun yaratırmı çok? Ondan çekiniyorum. Yada kablolu olarak neyi önerirsiniz . Audeze Mobius var. Hyper orbit s ile aynıymış. Ama deneme şansım hiç yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı