Her bütçeye uygun kulaklık önerileri

Sayfayı yenile, bir şey daha dedim ve Orbit’in parasını hak ettiğini düşünmüyorum. S modelinin sorunlarının daha fazla olduğunu duymuştum bu arada ama kesin bir şey diyemem. Oyun için çok iyi olmadıklarını duymuştum bir de ama denemediğim için bilmiyorum.

Ben her türlü Game One ve attığım linkten G6 almanı öneririm, bütçeni aşmaması lazım.

Evet.

Şimdi gördüm Bu Game One kulaklıklar çok kaba duruyor. Ben daha şık bir kulaklık istiyorum. Fiyat uygjn ama tasarımdan eliyorum. Orbit S için iyi şeyler okudum. Mesela Corsair Virtuoso Wireless SE için ne düşünüyorsun. Baya iyi seyler duydum.

Şimdi gördüm Bu Game One kulaklıklar çok kaba duruyor. Ben daha şık bir kulaklık istiyorum. Fiyat uygjn ama tasarımdan eliyorum. Orbit S için iyi şeyler okudum. Mesela Corsair Virtuoso Wireless SE için ne düşünüyorsun. Baya iyi seyler duydum.

Dostum bence tasarıma göre alma, rahatlığı ve ses kalitesi iyi olduktan sonra fark etmiyor. Zaten giydiğin için görmüyorsun bile. Game One ve G6 düşünmeni öneririm ama sana kalmış.

Virtuoso SE kötü. Herhalde tek iyi yanı mikrofonu.

@enonertetanem Merhaba dostum, öncelikle güzel rehber için teşekkürler.
Monster laptop kullanıcısıyım ALC269 ses kartı var. Rahat ve mikrofonu iyi olan 500-600 lira civarlarında bir kulaklık alacağım bugün indirimlerde fakat ALC269 ne kadar verim verir bilmiyorum. Aklımda HyperX Stinger (479TL) ile Corsair HS60 Pro (599TL) var. Ses kartı olması ve tasarımı nedeniyle HS60 Pro hoşuma gidiyor şimdilik. Senden de bir yardım alayım istedim. Hangisini önerirsin? Farklı bir alternatif de olabilir, şimdiden teşekkürler.

Cevap gelmedi ancak güncelleme yapmak istedim :) Zaten halihazırda benzer konuları da okuyoruz malumunuz. Bunu okuyan arkadaşlar da faydalanmış olsun.

Belirttiğim gibi bir laptop kullanıcısı olarak özellikle mikrofon kısmında ses kartımın yetersiz kalıp kalmayacağından şüphelendiğim için harici usb ses kartlı bir ürün olsun düşüncesindeydim. Bir süredir de araştırıyordum zaten fakat çok para vermek de istemiyordum açıkçası.
JBL Quantum 100'den HS35'e, oradan HyperX Stinger'a, oradan HS50 Pro ve HS60 Pro'ya derken en nihayetinde indirim de güzel gelince almışken iyisi olsun deyip 674 liraya ben de HyperX Cloud 2 aldım. Umarım HS60 Pro'dan daha iyidir.

İyi günler dilerim.

Cevap gelmedi ancak güncelleme yapmak istedim :) Zaten halihazırda benzer konuları da okuyoruz malumunuz. Bunu okuyan arkadaşlar da faydalanmış olsun.

Belirttiğim gibi bir laptop kullanıcısı olarak özellikle mikrofon kısmında ses kartımın yetersiz kalıp kalmayacağından şüphelendiğim için harici usb ses kartlı bir ürün olsun düşüncesindeydim. Bir süredir de araştırıyordum zaten fakat çok para vermek de istemiyordum açıkçası.
JBL Quantum 100'den HS35'e, oradan HyperX Stinger'a, oradan HS50 Pro ve HS60 Pro'ya derken en nihayetinde indirim de güzel gelince almışken iyisi olsun deyip 674 liraya ben de HyperX Cloud 2 aldım. Umarım HS60 Pro'dan daha iyidir.

İyi günler dilerim.
Dostum, pardon. Cevaplamayı unutmuşum, zaten ben de bütçeni yükseltebilirsen Cloud 2 var diyecektim.

Merak etme, iyi bir seçim yaptın. HS60 Pro’dan her yönden daha iyi.

@enonertetanem Selamlar...2000tl bir butcem var ve hem oyun oynayip hem discord'dan arkadaslarimla chatlesiyorum.Ayni zamanda muzikte surekli olarak dinliyorum.Istedigim kulakligi sadece bilgisayar'da kullanacagim.Butceme gore iyi oldugunu dusundugun 1 kablolu birde kablosuz kulaklik onerisi alabilir miyim?

Dostum, bu sadece kulaklığın dizaynına bağlı değil. Birçok faktöre daha bağlı, diğer kulaklıklarda da yaşama şansın var. Anlayacağın bu sadece CM kulaklıklarında olmuyor.

O kadar verebiliyorsan tabii ki de, piyasadaki en iyi oyuncu kulaklığı.

Biliyorum, crosstalk her kulaklıkta olabilir. Ama CM kulaklıklarında çok fazla yaşanıyor. O yüzden o markayı tercih etmemeye çalışacağım.

https://www.amazon.com/Massdrop-Sennheiser-PC37X-Gaming-Headset/dp/B084GFGMYT/ ve https://www.amazon.com/Sennheiser-Game-ONE-Gaming-Headset/dp/B00KK8ZLEC/ arasında herhangi bir fark var mı acaba? Ayrıca bu kulaklıklar için bir AMP vs. almam gerekiyor mu? Anakartım "Gigabyte Aorus B450 Elite", Realtek ALC892 ses yongasına sahip diye biliyorum. Eğer gerekmiyor ise PC37X'i alacağım sanırım.
Veya Sennheiser yerine Philips SHP9500 + V-Moda BoomPro daha iyi mi olur acaba?

Geri
Yukarı