1-1.jpg

2.jpg

Settings and options yazana tıklayın.

3-1.jpg

1. ve 3. tik işaretli olsun. 2. tik işaretsiz olsun.

3-2.jpg

Scan'a tıklayıp taramaya başlayın.

3-3.jpg

4.jpg

Tarama bitince "Save results" yazana tıklayın.

5.jpg

"Dosya" tıklayıp "Farklı kaydet" tıklayın.

6.jpg

Masaüstünü seçip Kaydet'e tıklayın.

10.jpg

Masaüstüne kaydettiğiniz txt dosyasını istediğimizde kurallarımıza uyacak şekilde bir upload sitesine upload edin ve linki paylaşın.

7.jpg

İşaretlenmiş tikleri sizlere "şunları silin" dediğimizde seçeceğiniz şıklardır. Dediklerimizi işaretleyip "Remove" yazan'a tıklayın.

8.jpg

Remove dedikten sonra bu uyarıya "YES" tıklayıp onaylayın.

9.jpg

Size tekrar başka uyarı çıkacaktır (bazen çıkmayabilir), bu uyarıya da "Yes" tıklayıp onaylayın.

İndirme linki:
Link

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerek yok. Ancak kullanmıyorsan kaldırabilirsin. Bu arada yazılımı nasıl indirdin ve kullanabiliyorsun :D
@Murat5038 Henüz kullanmadım hocam oyun programını. Öylesine indirmiştim aslında, bir gün nostalji yaparım diye :) Bulduğu 2 zararlı bir sıkıntı çıkarmaz dimi?

Hocam Herdprotect yazılımını 3 ay önce indirmişim, kontrol ettim. Kendi sayfasında indirmek için ücret mi istiyor hocam? Açıkçası nereden indirdim hatırlamıyorum hocam yalan olmasın :) Arada bir tarama amaçlı kullanıyorum programı. Kullanmaya devam edeyim mi programı? Siz öyle sorunca panik oldum hocam biraz :)

Şu an normalde indirme bağlantısı yok sitede para istemiyor kapattılar heralde. Geçenlerde bende farklı bir kaynaktan denedim indirdim ama cloud olarak tarama da yaptığı için servera ulaşamadı tarama vs. için.

Şu an normalde indirme bağlantısı yok sitede para istemiyor kapattılar heralde. Geçenlerde bende farklı bir kaynaktan denedim indirdim ama cloud olarak tarama da yaptığı için servera ulaşamadı tarama vs. için.

Bağlantıya tıkladığımız zaman indirme yok doğru hocam. Cloud olarak programın sol altında bulutun üstüne geldim baktım. Bugün bağlandı yazıyor hocam :) Ben mi yanılıyorum veya yanlış biliyorum. Dükkanı kapattılarsa kullanmaya gerek var mı? Kaldırayım mı programı.
Ayrıca Norman malware cleaner programıda piyasadan kalktı mı? AVG mi satın aldı programı. Portable amaçlı tarama yapmak için sordum hocam.

Evet. AVG aldı gözüküyor sitesine girdiğinizde görebilirsiniz.

MBAM free daha iyidir ondan.
Gördüm hocam AVG'nin sitesinde. Bowser filanda çıkarmış hocam AVG :) gözüme çarptı gezinirken. Kullanan varmıdır acaba?

MBAM programını yıllardır kullanırım hocam, tarama amaçlı. Format'dan sonra önce Kaspresky, sonra MBAM kurarım hocam. Vazgeçilmez ikilim :) Birde ufaklık var onuda es geçmiyim :) Adwcleaner. Eyvallah hocam, herşey için. Başınızı bugünde ağrıttım :) Sayenizde ve forumunda sayesinde çok şey öğrendim ve birçok şeydende faydalandım. Çok sağ olun. Saygılar hocam.

Kullanan varmıdır acaba?
Bilgim yok kullanana pek görmedim.
Sayenizde ve forumunda sayesinde çok şey öğrendim ve birçok şeydende faydalandım. Çok sağ olun. Saygılar hocam.
Rica ederim ne demek. Bazıları bilgi alır sağol der, bazıları küfür eder cahilliğini yaşamaya devam eder :D Bilgi kazananlardan olabildiyseniz ne güzel :)

Sapasağlam çalışırken, kullanıcılarının sorunsuz tarama yapabildiği ve rapor paylaşabildiği taş gibi yazılımın oldukça saçma bir şekilde geliştiricisi tarafından indirme linkinin kapatıldığını indirilmiş yazılımın da çalışmadığını gördük. Websitesine sözde yeni sürümün çıkacağı yazılsa da tabii ki böyle bir şey olmadı. Bu mantıksız durumun sona ererek çalışan sürümün yayınlanacağı zaman hakkında bilginiz var mı?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı