Rehber (Rehber) HOI4 prenses victoria nasıl lider olur?

388526

Hectopat
Makaleler
3
İlk öncelikle Almanya olarak oyuna başlamalısınız

1) alman iç savaşı

Alman iç savaşı başta zor gelse de iç savaşların en kolayıdır iç savaş başladığında sizin 38 bölüğünüz oluyor 19 bölüğü ana cepheye 19 bölüğü de bir yere konumlandırmanız lazım ana cephe de ki komutan defansif diğer 19 bölüğün komutanı da agresif olur ise daha kolay olur

19 bölük ile bir yere konumlandırdınız şimdi ise orayı yarmanız lazım küçük bir savaş planı çizip saldırıyı başlatın

İlerledikten sonra biraz durun çünkü daha da ilerlerseniz cephe büyüyecek

Gene 19 bölüklük orduyu konumlandırın ve gene aynı taktiği yapın

Alman iç savaşını kazandığınızı varsayarak ilerliyorum

2) kaiser

"yeni devleti güvenceye al" focusuna gittikten sonra kaiser dönüşü focusuna gidin ama o focusa giderken de bütün orduyu silmeniz lazım

Focus bitti karşınıza iki seçenek geliyor ya kaiseri Fransa'dan geçireceksiniz ya da 3.wilhelm gelecek biz ise victoria için 3.wilhelm alıyoruz

Şimdi ise 200 politik güce ihtiyaç lazım veraset yasalarını kabul etmeniz lazım onun için de kararlar kısmına gelin orada olacaktır

3) gölge ile ittifak

Gölge ile ittifak yolun da ki bütün focusları bitirdikten sonra gölge ile ittifak focusuna gidin fakat focus ilerlerken İngiltere ile ilişkileri geliştirin

+70 ilişkiye sahipseniz %90 ihtimal sizi ittifakına alacaktır

Ardından gene kaiser yolunda olduğu gibi kralliyet unvanlarını değiştir (bayağıdır Almanya oynamıyorum buna benzer bir ada sahipti) kararını alın ardından iki seçenek çıkacak burada irtibat gönder yerine tıklayın ve victoria %100 ihtimal ile gelecektir: )

indir.jpg

Son düzenleme:
İlk öncelikle Almanya olarak oyuna başlamalısınız.

1) alman iç savaşı.

Alman iç savaşı başta zor gelse de iç savaşların en kolayıdır iç savaş başladığında sizin 38 bölüğünüz oluyor 19 bölüğü ana cepheye 19 bölüğü de bir yere konumlandırmanız lazım ana cephe de ki komutan defansif diğer 19 bölüğün komutanı da agresif olur ise daha kolay olur.

19 bölük ile bir yere konumlandırdınız şimdi ise orayı yarmanız lazım küçük bir savaş planı çizip saldırıyı başlatın.

İlerledikten sonra biraz durun çünkü daha da ilerlerseniz cephe büyüyecek.

Gene 19 bölüklük orduyu konumlandırın ve gene aynı taktiği yapın.

Alman iç savaşını kazandığınızı varsayarak ilerliyorum.

2) kaiser.

"yeni devleti güvenceye al" focusuna gittikten sonra kaiser dönüşü focusuna gidin ama o focusa giderken de bütün orduyu silmeniz lazım.

Focus bitti karşınıza iki seçenek geliyor ya kaiseri Fransa'dan geçireceksiniz ya da 3.wilhelm gelecek biz ise victoria için 3.wilhelm alıyoruz.

Şimdi ise 200 politik güce ihtiyaç lazım veraset yasalarını kabul etmeniz lazım onun için de kararlar kısmına gelin orada olacaktır.

3) gölge ile ittifak.

Gölge ile ittifak yolun da ki bütün focusları bitirdikten sonra gölge ile ittifak focusuna gidin fakat focus ilerlerken İngiltere ile ilişkileri geliştirin.

+70 ilişkiye sahipseniz %90 ihtimal sizi ittifakına alacaktır.

Ardından gene kaiser yolunda olduğu gibi kralliyet unvanlarını değiştir (bayağıdır Almanya oynamıyorum buna benzer bir ada sahipti) kararını alın ardından iki seçenek çıkacak burada irtibat gönder yerine tıklayın ve victoria %100 ihtimal ile gelecektir: )

Eki Görüntüle 982077

Güzel bir rehber olmuş elinize sağlık.

1) alman iç savaşı.

Alman iç savaşı başta zor gelse de iç savaşların en kolayıdır iç savaş başladığında sizin 38 bölüğünüz oluyor 19 bölüğü ana cepheye 19 bölüğü de bir yere konumlandırmanız lazım ana cephe de ki komutan defansif diğer 19 bölüğün komutanı da agresif olur ise daha kolay olur.

19 bölük ile bir yere konumlandırdınız şimdi ise orayı yarmanız lazım küçük bir savaş planı çizip saldırıyı başlatın.

2) kaiser.

"yeni devleti güvenceye al" focusuna gittikten sonra kaiser dönüşü focusuna gidin ama o focusa giderken de bütün orduyu silmeniz lazım.

Focus bitti karşınıza iki seçenek geliyor ya kaiseri Fransa'dan geçireceksiniz ya da 3.wilhelm gelecek biz ise victoria için 3.wilhelm alıyoruz.

Şimdi ise 200 politik güce ihtiyaç lazım veraset yasalarını kabul etmeniz lazım onun için de kararlar kısmına gelin orada olacaktır.

3) gölge ile ittifak.

Gölge ile ittifak yolun da ki bütün focusları bitirdikten sonra gölge ile ittifak focusuna gidin fakat focus ilerlerken İngiltere ile ilişkileri geliştirin.

Eki Görüntüle 982077

Hocam sanırım Hindenburg zeplini düşmeden önce yapmamız gerek sanırım bu unvan değiştirme kararını.
20210519143109_1.jpg

Son düzenleme:

1) alman iç savaşı.

2) kaiser.

3) gölge ile ittifak.

Eki Görüntüle 982077

HOI4'ü profesyonel olarak oynamıyorum, ama bunu deneyeceğim. Teşekkürler.

Geri
Yukarı