Rehber Neden uygulamaları kendi sitesinden indirmek gerekir?

359107

Hectopat
Makaleler
1
Nedense bazı insanlar ısrarla yazılımları kendi sitesinden indirmiyor. Neden kendi sitesinden indirmek gerekir? Çünkü en yeni ve virüs olmayan sürümleri oradadır. Örnek olarak Gezginler sitesi çok eski sürümleri sunuyor genellikle. Genellikle görüyorum, HD tune kullanan kişiler konularda ekran görüntüsü attıklarında sürüm 2.55 olarak gözüküyor. Tüm uygulamaları kendi sitesinden indirin.

Nedense bazı insanlar ısrarla yazılımları kendi sitesinden indirmiyor. Neden kendi sitesinden indirmek gerekir? Çünkü en yeni ve virüs olmayan sürümleri oradadır. Örnek olarak Gezginler sitesi çok eski sürümleri sunuyor genellikle. Genellikle görüyorum, HD tune kullanan kişiler konularda ekran görüntüsü attıklarında sürüm 2.55 olarak gözüküyor. Tüm uygulamaları kendi sitesinden indirin.

Bazı yazılımların kendi siteleri dosyaları öyle berbat sunuculara yüklüyor ki ya premium üyelik istiyor ya da 10 mb dosyaya 30kb indirme hızı limiti koyuyorlar. Hele ki çok rastladığım bir durum, 100 MB üstü dosyayı indirmeye kalkıyorum adam koymuş dosyayı Hindistan sunucusuna, 300kb ile indirmeye çalışıyoruz.

Geri
Yukarı