Rehber PC Virüsleri Temizleme

Rehber Yararlı mı?

• Oy verenlerin toplamı
    154
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Malwarebytes Antivirüs mü? Diğer programlara göre daha az dosya tarıyor ve taramalar daha hızlı biçimde gerçekleşiyor. Sistemimde sadece onu bulunduruyorum şu an çünkü aşırı derecede hafif bir program. Eğer tek başına tüm işi görür derseniz Premium'a geçmeyi düşünüyorum.
Görmez. Malwarebytes Anti Malware programı kötü amaçlı yazılımlardan korur, virüslerden değil. Vücut olarak düşünürsek Kaspersky virüslerden, Malwarebytes ise bakterilerden korur :)

AV olmadığı için sıkıntı olmaz. Ancak aracı çalıştırdığında veya zararlı tespit ettiğinde yüklü AV de uyarı verebilir zararlı buldum diye :D
Çok komik olur öyle bir şey olursa. :D Bitdefender tam taramasında bir şey yok gözüküyor ama daha önce korsanla sık uğraştığım için merak etmiyor değilim. Detaylı bir tarama yapacağım.

Çok komik olur öyle bir şey olursa.
O komiklikleri çok gördüğüm için biliyorum :D Yaşanıyor yani. Sadece bu araç için söyleyemem farklı yazılım ve araçlarda yaşanıyor arada.

AV olmadığı için sıkıntı olmaz. Ancak aracı çalıştırdığında veya zararlı tespit ettiğinde yüklü AV de uyarı verebilir zararlı buldum diye :D
Bir şey çıkmadı. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı