Rehber Polosmart PSG04 Titreşimi Çalıştırmak

BiM'de satılan Polosmart marka PS3 oyun kolunu uzun uğraşlar sonucu PC'de kablolu bir şekilde titreşim ile beraber çalışmasını sağlamış bulunmaktayım.

Nasıl yapılacağını sizlere ZIP şeklinde link bırakıyorum. Böyle bir şey yasak ise affedin çünkü burada yeniyim ve bazı şeyleri bilmiyorum.
Fotoğraflı bir şekilde anlatımı yaptım, ilk olarak SCP programını kurmalısınız. Daha sonra ise oyunda kullanabilmek için X360 Programı gerekiyor.
İlk olarak SCP kurulum oku belgesini okuyun. Daha sonra X360 oyunda kullanabilmek için dosyasını okuyun ve fotoğrafları sırasıyla açarak kurulumu gerçekleştirin.

Dosya Ekleri

• kurulum sırası.PNG
    kurulum sırası.PNG
    14,1 KB · Görüntüleme: 324
Hocam en arkada bulunan tuşlar analog mu?

Evet fazla hassas olmasa da analog mantığı var az basarsan az çok basarsan çok çalışıyor bu şekilde tanıtırsanız ama tanıtmadan direk kabloyu bağlayıp kullanırsanız hem titreşimi çalışmaz hem de arkadaki tuşlar analog mantığıyla çalışmıyor
Hocam P3 tuşu hangisi oluyor? Farklı ama benzer bir gamepade yapmaya çalışıyorum.
P3 tuşu tam ortasında kolu aktifleştirmek için

Dosya Ekleri

• P3 tuşu.PNG
    P3 tuşu.PNG
    143,8 KB · Görüntüleme: 169
BiM'de satılan Polosmart marka PS3 oyun kolunu uzun uğraşlar sonucu PC'de kablolu bir şekilde titreşim ile beraber çalışmasını sağlamış bulunmaktayım.

Nasıl yapılacağını sizlere ZIP şeklinde link bırakıyorum. Böyle bir şey yasak ise affedin çünkü burada yeniyim ve bazı şeyleri bilmiyorum.
Fotoğraflı bir şekilde anlatımı yaptım, ilk olarak SCP programını kurmalısınız. Daha sonra ise oyunda kullanabilmek için X360 Programı gerekiyor.
İlk olarak SCP kurulum oku belgesini okuyun. Daha sonra X360 oyunda kullanabilmek için dosyasını okuyun ve fotoğrafları sırasıyla açarak kurulumu gerçekleştirin.

Mrb bu yöntem kablosuz titreşim çalısır mi oyunlarda x360 da test ettim kablosuz şekilde titreşim çalışıyor fakat oyunlara da titreme yapmıyor ama oyunlarda titreşim açık ama yapmıyor nasıl yapabilirim

Çok özenli ve detaylı bir rehber olmuş, ellerinize sağlık. Yalnız bende x360 force feedback kısmında titreşim aktive olmadı. Testlerde de titreşim alamıyorum, oyun içinde de. Öneriniz ne olur? Sistemim Windows 10.

Geri
Yukarı