Rehber Steam'den Rocket League oynamaya devam edebilmek için yapılması gerekenler

Ekleme: Oyun açılınca gelen ekrandan bu platform ile devam et seçeneğini de deneyebilirsiniz. Ben denemedim, sorumluluk kabul etmiyorum. Tahminimce bu ekran gelirse ve "STEAM" yazısını görürseniz bir problem olmaz. Benim önerim benim yöntemim ile aktifleştirmeniz, daha sağlıklı diye düşünüyorum.

Steam2.JPG

Arkadaşlara bir uyarı geçeyim Steam hesabınızı birincil hesap olarak seçerseniz Epic'te olan etkinliklerden ve ödüllerden yararlanamayacaksınız ve muhtemelen Steam'da etkinlik yapmayacaklar. Bunu da göz önünde bulundurun.

Oyuna para yatırmamıştım sadece takasla 3 body aldım. Birisini tekrar takas ettim 40 credits var. Bari ücretsiz olmadan başka body alıyım. Yoksa tüm takas yapısı altüst olacak artık takas ya hiç olmayacak ya da çok az olabilir ama değmez diye düşünüyorum.

Ben şahsen oyunu mahvettiklerini düşünüyorum. Birkaç tane Very Rare'i Rare'e çevirdiler ansızın. Bir arkadaşımın 100 TL'ye yakın zararı var. Bunun dışında arayüz berbat ötesi olmuş. Hesap bağlama gereksiz olmuş ama cross-platform trade için gerekli gibi duruyor şu an için. Bakalım zaman gösterecek.

Ben pek şaşırmadım hocam. Epic Games'in yaptığı hamleler finansal anlamda oyuncu dostu olsa da iş pratiğe gelince ne yazık ki halı hazırda düzgün çalışan bir şeyi bozmaktan öteye gidemiyor.

Rehber için teşekkürler. Peki birincil hesap olarak Epic Games'i seçtiğimizde ne oluyor? Steam üzerindeki ilerleme sıfırlanıyor mu? Epic Games tarafında Rocket League ile ilgili çeşitli etkinlikler olacağını düşündüğümden birincil hesabı Epic Games olarak belirlemek istiyorum.

Rehber için teşekkürler. Peki birincil hesap olarak Epic Games'i seçtiğimizde ne oluyor? Steam üzerindeki ilerleme sıfırlanıyor mu? Epic Games tarafında Rocket League ile ilgili çeşitli etkinlikler olacağını düşündüğümden birincil hesabı Epic Games olarak belirlemek istiyorum.
Onu kimse bilmiyor sanırsam. 24 Eylül'de göreceğiz. Ben birincil hesap olarak Epic Games seçtim. Ancak Steam hesabım ile ayrı olarak gözüküyor şuan. Leveli ve ismi.

Yeni konular

Geri
Yukarı