Rehber Xperia Z2 Android 5.0.2 Lollipop Güncelleme

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Sony XPERIA Z2 D6503 için Android 5.0.2 yükleme rehberi.
  1. En son Flashtool sürümünü indirin: Downloads - Flashtool
  2. En son Android 5.0.2 sürümünü indirin: Google Drive veya Mega
  3. İndirdiğiniz FTF dosyasını XPERIA Flashtool içindeki "Firmware" klasörüne yapıştırın.
  4. XPERIA Flashtool aracını çalıştırın ve Flash seçeneğine tıklayın. Download firmware dedikten sonra OK deyin.

Not: Telefondaki dosyaalrınız silinmesin istyorsanız userdata.sin dosyasındaki işareti kaldırın. Bu işlem verileriniz koruyacaktır. Lakin ileride bazı sorunlara yol açabileceğinden verilerinizi silip temiz kurulum yapmanızı öneririm.
  5. Telefonunuzu kapatın. Flashtool penceresi açıldığında ses kısma tuşuna basılı tutarak telefonunuzu bilgisayara bağlayın.
  6. Birkaç dakika sonra telefonunuz yeni işletim sistemine kavuşacak. İlk açılış uzun sürebilir.

Son düzenleme:
Abi başlığı xperi olarak açmışsın. Ve bilgisayarınız yeni işletim sistemine kavuşacak yazmışsın ama Z2 güncelleme rehberi.:)

Şu sorunda yardımcı olabilecek misiniz? Konu XPERİA Z2 olduğu için yazdım buraya arama yaparken veya arama cevaplarken ekran simsiyah oluyor konuşma sonlanınca ekran tekrar görünür oluyor.Yani biriyle konuşunca kaç dakika konuşulmuş ya datelefonu açtımı hiç bir şey anlamıyorsun sadece seslerle idare ediyorsun.Bunun çözümü var mı? Bu güncelleme ile düzelir mi bu durum.

Flashtool sürümü güncel mi? Güncel değilse konudaki linkten indirin. (Konudan zaten son sürümü indirmiştir diye ceza vermeyin. Belki bilgisayarında eski sürümü yüklüdür diye yazdım.)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı