Rehber Yeni nesilde kim, hangi konsolu almalı?

Xbox 8. Nesilde çuvalladığı doğru. 9. Nesilde bu hatalarından ders aldı ve gümbür gümbür geliyor. Eskisi gibi yem değil artık Xbox. Size kahinliğinizde başarılar diliyorum.

Konsollar tak-çalıştır oyun araçlarıdır. Bilgisayarda birden fazla kez yükseltme yapmanız gerekecek. Toplaması, sürücüleri, kurulumu ve kasanın kendi boyutu göze alındığında uzun vadede o kadar da iyi değil. Küçük bir kasada, tak-çalıştır rahatlığı ile, düşük güç tüketimi ve yüksek performansıyla uzun yıllar kullanıcısına hizmet ediyor.
Konsolları gayet iyi biliyorum hocam. Amacınız nitelikten çok nicelikse dediğiniz mantıklı fakat kimsenin oyun oynamak için oynadığını sanmıyorum. PS Exclusive oyunlar için bir alternatif var mı?

1400 lira ile 40 saatini geçirirken biz Gamepass ile 100'lerce saati 30 liraya güzel güzel geçiririz.

1 Yıl sonra bu konuyu bulacağım ve hangi tarafın kazandığını gevrek gevrek gülerek yazacağıma eminim.
Siz de bütün nesil boyunca "Abi 12 teraflops abi Bethesda var abi." diye gezinin. İyi sosyaller.
Bu güne kadar her nesilde PS daha çok sattı ve satacak. Xbox kağıt üzerinde her zaman daha iyiydi ama hep PS'ten daha az sattı.

Konsolları gayet iyi biliyorum hocam. Amacınız nitelikten çok nicelikse dediğiniz mantıklı fakat kimsenin oyun oynamak için oynadığını sanmıyorum. PS Exclusive oyunlar için bir alternatif var mı?
GamePass'da birçok kaliteli AAA yapım var ve her geçen gün yeni oyunlarla güncelleniyor. Uzun vakitleri kaliteli oyunlarla geçirebilirsin.

İşte o AAA oyunların çoğu PC ve PS platformunda da var. Benim sorduğum salt PS Exc alternatifleri.
Birkaç çok yüksek fiyatlı, tekrar oynanabilirlik oranı düşük ve düşük oynanış süresı sunan oyunlar için PS5 almam. Birçok güzel oyunu GamePass ile beraber oynayabilirsin. God of War yerine Devil My Cry oynayabilirsin.

Birkaç çok yüksek fiyatlı, tekrar oynanabilirlik oranı düşük ve düşük oynanış süresı sunan oyunlar için PS5 almam. Birçok güzel oyunu GamePass ile beraber oynayabilirsin. God of War yerine Devil My Cry oynayabilirsin.
DMC PS'te de var hocam exc oynamayacaksam niye konsol alayım, özellikle iki konsol arasında seçim yapayım 😁

Geri
Yukarı