Rehberden silinen kişiler nasıl geri getirilir?

Rufiq Cavadov

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Azərbaycan
Daha fazla  
Merhaba. Yakın bir arkadaşım yeni telefon almış ve eski telefona format vermişler. Telefondaki tüm rehberlerde olan kişiler silinmiş. Bunu bir şekilde geri getirmek mümkün mü?

Senkronize açık olmadığı için herhalde numaraları emailde göremedimç çok büyük ihtimal onu devre dışı bırakmış olabilirler. Çünkü numaraya bağlı olan email adreslerine giriş yaptık hepsi boş. Kişiler yok yazıyor. Nasıl geri getirebiliriz?

Bunun bir yazılımı var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Yakın bir arkadaşım yeni telefon almış ve eski telefona format vermişler. Telefondaki tüm rehberlerde olan kişiler silinmiş. Bunu bir şekilde geri getirmek mümkün mü?

Senkronize açık olmadığı için herhalde numaraları emailde göremedimç çok büyük ihtimal onu devre dışı bırakmış olabilirler. Çünkü numaraya bağlı olan email adreslerine giriş yaptık hepsi boş. Kişiler yok yazıyor. Nasıl geri getirebiliriz?

Getiremezsiniz

Senkronizasyonu açmadıysanız işiniz imkansız gibi. Piyasada böyle bir uygulama yok galiba.

Senkronizasyonu açmadıysanız işiniz imkansız gibi. Piyasada böyle bir uygulama yok galiba.

Hocam ben de bu işlerden anlıyorum arkadaşların ne demek istediğini biliyorum aslında Trash kısmı yani çöp kutusu bomboş. Senkronizasyonu da açmamışlar. Piyasada da bildiğim kadarıyla bunu geri getiren bir yazılım yok.

1685393348531.png

Maalesef getiremezsiniz.
Benimle direşiyor bir de bunun yazılım vardır geri getiren o yüzden böyle bir konu açtım aslında. Ben adama dedim ki, isterse telefoncuya da götür ama imkansız olduğunu söyledim. Gmaile Senkronizasyonu açmadıysan daha önce işin kötü dedim.

Benimle direşiyor bir de bunun yazılım vardır geri getiren o yüzden böyle bir konu açtım aslında. Ben adama dedim ki, isterse telefoncuya da götür ama imkansız olduğunu söyledim. Gmail'e senkronizasyonu açmadıysan daha önce işin kötü dedim.

Doğru demişsiniz. SIM kartına da bazen yedek alabiliyor telefon bir de oradan deneyin son bir şans olarak.

Doğru demişsiniz. SIM kartına da bazen yedek alabiliyor telefon bir de oradan deneyin son bir şans olarak.
O nerede bilmiyorum hocam onu şu an daha doğrusu ezbere bilemiyorum. Hatırlatırsanız sevinirim.

Ayrıca hocam böyle bir yazılım buldum ama ne kadar doğru bilemiyorum. Ama bu sadece backup almak için. Recovery için değil sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı