Rehberlerim, incelemelerim ve konularım

Arkadaşım yok, blog kısmına açamıyorum bunu. Açtıklarımı ben bile bulamıyorum.

Şimdilik az rehberim var ama bunları tek bir linke dönüştürmek için yazmamda yarar var.

[Rehber] olası bir ekran kartı sorununda ne yapmalıyız? [Rehber] Olası Bir Ekran Kartı Sorununda Ne Yapmalıyız? - Technopat Sosyal

Ryzen 5 3600 ve i5-10400F detaylı karşılaştırma: Ryzen 5 3600 ve i5-10400F Detaylı Karşılaştırma - Technopat Sosyal

Kitap incelemesi: ''Hayvan Çiftliği'' Kitap İncelemesi - Technopat Sosyal

Tarihe geçen son sözler: Ölmeden Önce Söylenen En Güzel Son Sözlerde - Technopat Sosyal

IMDb'ye göre dünyanın en iyi 4 filmi ve filmeler hakkındaki görüşlerim: IMDB Puanlarına Göre Dünyanın En iyi 4 Filmi İncelemesi Ve Filmler Hakkındaki Görüşlerim - Technopat Sosyal

Kaliteli ve kalitesiz PSU'lar: Kaliteli ve kalitesiz PSU markaları - Technopat Sosyal

Windows 10 otomatik sürücü güncellemeyi kapatmak: [Rehber] Windows 10 Otomatik Driver Güncelleştirmelerini Kapatma - Technopat Sosyal

Kitap sözleri: Okuduğunuz bir kitaptan en etkilendiğiniz söz/metin - Technopat Sosyal

Opera GX incelemesi (evet, yaptığım en kötü rehber): Opera GX incelemesi - Technopat Sosyal

Ayrıca konu dışına açtığım ve eklemek istediğim bir konu: Başkalarının fikirlerine saygı göstermiyoruz - Technopat Sosyal

Bu konuda işlemcinin freknasını düşürmeyi ve ez System tuning ile yapılan OC'yi geri almayı da yazdım: [Çözüldü] ASUS BIOS Ez System Tuning ile overclock yapmak - Technopat Sosyal

Alan Turing: Çoğumuzun tanımadığı ama 2.Dünya savaşının bitmesini sağlayan adam: Alan Turing: Çoğumuzun tanımadığı ama 2.Dünya savaşının bitmesini sağlayan adam - Technopat Sosyal

Joker karakteri hakkındaki konu: Joker Karakteri Hakkında

Joaquin Phoenix Kimdir?: Joaquin Phoenix kimdir? - Technopat Sosyal

B450M S2H ve B450M-A Pro Max Anakartların Özellikleri: B540M S2H ve MSI B450M-A PRO Max incelemesi - Technopat Sosyal

Tekrarlıyorum blog kısmındakileri kaldırırsanız sevinirim raporladım zaten.
Keşke düzenleyebilsem bu konuyu sürekli, her eklediğimde rehberim için ayrı konu açmak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yukarı