Rehberlik araştırma merkezine giden var mı?

Zleh

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kars Kafkasya
Merhabalar yarın erenköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesine gideceğim bu sefer rapor almak için gideceğim dikkat bozukluğu anskiyete var rapor aldıktan sonra RAM'a gideceğim, orada kaynaştırma öğrenci vs olabilirmişim. Sizce kaynaştırma olur muyum? İleri seviye okb'yim intihar etme insan öldürme sevdiklerini öldürme gibi aklımda konuşan tekrarlayıcı okb var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Psikiyatri hastanesine gidiyorum değil gideceğim yazmışsın. Birde rapor alacağım demişsin. Anksiyete ve OKB tanısını kim koydu? Dediklerin birbirine çok çelişiyor. Daha açıklayıcı olabilir misin?

Psikiyatri hastanesine gidiyorum değil gideceğim yazmışsın. Birde rapor alacağım demişsin. Anksiyete ve OKB tanısını kim koydu? Dediklerin birbirine çok çelişiyor. Daha açıklayıcı olabilir misin?
Ben yanlış yazmışım yani gittim yine gideceğim gibisinden okb ve anskiyete doktorum koydu.

Ben lisede okurken(sağlık problemimden dolayı açık öğretime geçmek zorunda kaldım) rehberlik hocam beni RAM'a götürdü. Daha doğrusu sevk etti. İnsanlar ile düzgün iletişim kuruyorlar.

Bu arada onlar psikiyatri veya psikolog değil. PDR (psikolojik danışman ve rehberlik) olduğuna bakma. Psikiyatri ve psikolog da ders işine karışamaz. O yüzden ders konusunda RAM'a gitmen faydalı olacaktır. Ben sana psikoloğu da tavsiye etmem. Psikiyatri ilaç ayarlamanı yapar ve PDR ise ders konusunu halleder. Psikolog konuşma terapisi yaptığı için PDR ile ters düşebilir ve kafan karışır.

Ben böyle düşünüyorum. Aman dikkat! Psikiyatri ilacını sakın bırakma. Bıraktığın anda OKB ve anksiyete iyice artar. Doktoruna ben iyiyim geçti deme. Sağlığına ciddi derecede zarar verir.

Kaynaştırma öğrencisi ne demek bilmiyorum. Bu konuda yorum yapamam.

Başka sorun varsa eğer biliyorsam yardımcı olurum.🙃

Ben lisede okurken(sağlık problemimden dolayı açık öğretime geçmek zorunda kaldım) rehberlik hocam beni RAM'a götürdü. Daha doğrusu sevk etti. İnsanlar ile düzgün iletişim kuruyorlar.

Bu arada onlar psikiyatri veya psikolog değil. PDR (psikolojik danışman ve rehberlik) olduğuna bakma. Psikiyatri ve psikolog da ders işine karışamaz. O yüzden ders konusunda RAM'a gitmen faydalı olacaktır. Ben sana psikoloğu da tavsiye etmem. Psikiyatri ilaç ayarlamanı yapar ve PDR ise ders konusunu halleder. Psikolog konuşma terapisi yaptığı için PDR ile ters düşebilir ve kafan karışır.

Ben böyle düşünüyorum. Aman dikkat! Psikiyatri ilacını sakın bırakma. Bıraktığın anda OKB ve anksiyete iyice artar. Doktoruna ben iyiyim geçti deme. Sağlığına ciddi derecede zarar verir.

Kaynaştırma öğrencisi ne demek bilmiyorum. Bu konuda yorum yapamam.

Başka sorun varsa eğer biliyorsam yardımcı olurum.🙃
Çok sağolun çok işime yarar bu bilgiler.

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Rica ederim. 🙃
Not: Bu benim sadece deneyimim. Bunu en iyi bilecek kişiye sor(psikiyatri). Ailenin de onayını al. Belki yanlış bir şeyim vardır. Kaş yaparken göz çıkartmak istemiyorum. Lütfen bunu da dikkate al.
Ailem götürecek evet onaylarını aldım çok yardımcı oldu dedikleriniz çok teşekkürler.
Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Rica ederim. 🙃
Not: Bu benim sadece deneyimim. Bunu en iyi bilecek kişiye sor(psikiyatri). Ailenin de onayını al. Belki yanlış bir şeyim vardır. Kaş yaparken göz çıkartmak istemiyorum. Lütfen bunu da dikkate al.
Selamlar efendim an itibari ile ram da kaynaştırma öğrenci oldum 2 gündür üzülüyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı