Rekabetçi FPS oyunlarında 27" monitör

Monro

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar laptoptan yeni bir masaüstü bir bilgisayara geçmek istiyorum ve ağırlıklı olarak FPS rekabetçi oyunlar oynuyorum arkadaşlarım 27 inç monitörün oyunda sıkıntı yapacağını söylüyor sizce alınır mı? Bir de 27 inç 1080p monitörde pikselleşme sorunu olur diyen var çom yakından olur diyen var alıp almama konusunda tavsiyesi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Merhabalar laptoptan yeni bir masaüstü bir bilgisayara geçmek istiyorum ve ağırlıklı olarak FPS rekabetçi oyunlar oynuyorum. Arkadaşlarım 27 inç monitörün oyunda monitöre hakim olmak açısından sıkıntı yapacağını söylüyor. Bir de 27 inç 1080p monitörde pikselleşme sorunu olur diyen var, yakından bakarsan olur diyenler var. Alıp almama konusunda tavsiyesi olan yardımcı olabilir mi?
1. 27inç oynuyorum ve oyuna hakim olma açısından herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmadım.
2. Evet, 27inçte 1080P oynarsanız yakından bakmamanız gerekir. Ancak yeterli uzaklıkta oturursanız güzel bir şekilde oynayabilirsiniz diye düşünüyorum.

Pikselleşme mesafeye bağlı; kendim kullanıyorum şu anda oyunlarda sıkıntı yaratmıyor fakat 2K'ya geçme arifesindeyim. Ucuzlarsa 4K'da düşünebilirim ama 2K IPS 144HZ iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı