Rekabetçi için oyun arkadaşı arıyorum

Lowell1

Decapat
Makaleler
3
Sırf Türk olduğum için Ruslar tarafından oyundan atılıyorum. Daha önce konu açmıştım hatta.
İşte bu yüzden benimle rekabetçi oynayacak arkadaşlar arıyorum.
Rankım mg 1.
Steam hesabım kısıtlı olduğu için arkadaş ekleyemiyorum siz beni eklerseniz sevinirim.

Sırf Türk olduğum için Ruslar tarafından oyundan atılıyorum. Daha önce konu açmıştım hatta.
Rankım mg 1.
Steam hesabım kısıtlı olduğu için arkadaş ekleyemiyorum siz beni eklerseniz sevinirim.
Eğer iyi oynuyorsanız kendinizi attırmayabilirsiniz, ben bana oylama başlattıklarında beni atarlarsa oyunu kaybedeceklerini söylüyordum hepsi red basıyordu.

Rankım mg 1.

Sırf Türk oldugun anlaşılmasın oyundan atılma diye Steam profilin finland ise şuraya bir söz bırakır giderim,

" Ah Ruslar kanka olmak varken niye be "

@elon_muskk Kötü oynuyorum diye beni engellemene gerek yoktu ama sen bilirsin. :D
Kötü oynadığın için değil, konuşmadığın için. Ayrıca seni engellemedim, arkadaşlıktan çıkardım.
Sanki tek başıma oynuyorum. "Bravo, helal lan sana, info versene," gibisinden şeyler diyorum ama no cevap. Mikrofonum yok dedin, bari yaz. Mikrofonum olmadığı için oyunda hızlı info vermeyi öğrenmiştim zamanında.

Yeni konular

Geri
Yukarı