Rekabetçi oyunlarda el titremesi

Pithiux

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Konohagakure
Herkese iyi forumlar. Size yaklaşık olarak 1 yıldır yaşadığım bir sorundan bahsedeceğim. İlk geçen sene farkettim CS:GO gibi rekabetçi oyunlarda elim fazlasıyla titriyor ve bu da aim'imi büyük etkide etkiliyor. Minecraft gibi sakin oyunlarda böyle bir sorun olmuyor. Elimin titremesini nasıl geçirebilirim?

Herkese iyi forumlar. Size yaklaşık olarak 1 yıldır yaşadığım bir sorundan bahsedeceğim. İlk geçen sene fark ettim CS:GO gibi rekabetçi oyunlarda elim fazlasıyla titriyor ve bu da Aim'imi büyük etkide etkiliyor. Minecraft gibi sakin oyunlarda böyle bir sorun olmuyor. Elimin titremesini nasıl geçirebilirim?

Heyecandan oluyor galiba, heyecan yapmadan oynayın. Alakası olmayabilir de dediğimin.

Herkese iyi forumlar. Size yaklaşık olarak 1 yıldır yaşadığım bir sorundan bahsedeceğim. İlk geçen sene fark ettim CS:GO gibi rekabetçi oyunlarda elim fazlasıyla titriyor ve bu da Aim'imi büyük etkide etkiliyor. Minecraft gibi sakin oyunlarda böyle bir sorun olmuyor. Elimin titremesini nasıl geçirebilirim?

Bende de chestteki eşyaları alamadan ölme sorunu oluyor. Tutturamıyorum imleci. :) Sanırım elim biraz fazla titriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı